סיור עומק לימודי בטירת הכרמל

"חינוך במרחבים משתנים" - זהו הנושא שעמד במרכזו של סיור עומק שערך מנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל בטירת כרמל. "החינוך בעיר צועד קדימה"


כחלק מקידום הראייה המוניציפלית הוביל הבוקר מנהל מחוז חיפה ד”ר סער הראל סיור עומק מקצועי במוסדות חינוך על כלל הרצף החינוכי בטירת הכרמל בדגש “חינוך במרחבים משתנים”. אל הסיור התלוו נציגי הנהלת המחוז, מפקחי היישוב ומובילי מערכת החינוך בעיר.

 

אולי גם זה יעניין אותך

מנהלי מוסדות החינוך הציגו בפני מנהל המחוז את החוזקות והאתגרים, את המדדים הבית ספריים, הצרכים והתוכניות החינוכיות השונות. הסיור ננעל בשיח מנהל המחוז עם כלל מנהלי מוסדות החינוך בעיר.
ד”ר הראל סיכם: “סיור מוצלח מאוד, ירדנו לעומקם של פרטים במגוון רחב של נושאים: הכלה והשתלבות, חינוך מיוחד, אתגרים בעיר צומחת ומתחדשת, תשתיות, מסוגלות צוות, דיאלוג עם ההורים, חדשנות, החינוך הבלתי פורמלי ותרבות הפנאי.

החינוך בעיר צועד קדימה, אני רוצה להודות לראש העירייה אריה טל על השותפות והמחויבות, לשלומי דהן מנהל מחלקת החינוך וצוותו על קידום מערכת החינוך העירונית והצעידה המשותפות, השקיפות והצבת היעדים, לדוברת עייני המפקחת המתכללת ולמפקחי הרשות, לסיגל כהן מפקחת המחוז על ארגון הסיור ועל עבודתן בשגרה, לנציגי הנהלת המחוז, למפקחים ולמנהלי מוסדות החינוך על העבודה החינוכית במיטבה לקידומו של כל ילד וילד בעיר”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך