נסע נגד כיוון התנועה וללא רישיון כלל. צילום: דוברות המשטרהנסע נגד כיוון התנועה וללא רישיון כלל. צילום: דוברות המשטרה

נהג רכב בחיפה, שנתפס על ידי השוטרים שנתפס נוהג מבלי שהוציא רישיון נהיגה, החל לברוח מהשוטרים כשהוא מותיר מאחור את שלושת ילדיו ברכב

האבא הזה כבר לא יקבל את פרס אב השנה והאב הדואג - אחרי שנתפס נוהג בצורה מסוכנת מאוד, עם ילדיו הפעוטים ברכב, כשהוא מעולם לא הוציא רישיון נהיגה - כשנתפס על כך אתמול על ידי השוטרים, ברח והותיר מאחור לבד את שלושת ילדיו הקטנים ברכב


משטרת ישראל עצרה אמש בחיפה תושב עוספיא בן 41, בחשד שנהג ברכב מבלי שהוציא רשיון נהיגה, תוך ניסיון המלטות רגלית מהשוטרים כשהוא משאיר את 3 ילדיו הקטנים במושב האחורי.
משטרת ישראל, ביצעה אמש פעילות אכיפת תנועה יזומה וממוקדת באיזור רכס הכרמל.
במהלך הפעילות הבחינו השוטרים בנהג אשר עורר את חשדם, כרזו לו לעצור, אולם הנהג פתח בנסיעה פרועה , תוך שהוא עולה על מדרכות,  נוסע נגד כיוון התנועה ומסכן את כלל משתמשי הדרך.
בתוך כך ועל מנת לשמור על ציבור המשתמשים בדרך, ביצעו השוטרים חסימות בכביש ועם הגעתו של רכב החשוד למחסום המשטרתי, עצר את רכבו אולם פתח בבריחה רגלית עד שנעצר על ידי השוטרים.
אולי גם זה יעניין אותך

משנעצר גילו השוטרים כי ברכב הושארו לבד שלושת ילדיו הקטינים של החשוד, בני 3,5,7. כמו כן, מחקירה מהירה עלה כי רישיון הנהיגה אותו הציג החשוד לשוטרים הינו מזויף והוא מעולם לא הוציא רשיון נהיגה.
החשוד נעצר לחקירה, בהמשך יובא לדיון בבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו  והרכב יושבת בהתאם.
במשטרה מסרו: "משטרת ישראל תמשיך לבצע פעילויות אכיפה ממוקדות כנגד עבירות מסכנות חיים,  במטרה לשמור על ציבור משתמשי הדרך ולהציל חיים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך