אחד מבתי ההימורים שנחשפו בנשר. צילום: דוברות המשטרהאחד מבתי ההימורים שנחשפו בנשר. צילום: דוברות המשטרה

נגמרה “החגיגה”: נחשפו שני בתי הימורים בנשר, שהתחזו ל”חנויות תמימות”. הוחרם ציוד ונעצרו הבעלים

משטרת ישראל חשפה אמש בתום חקירה סמויה שני בתי הימורים בעיר נשר, החרימה את מכונות המזל ועכבה לחקירה את החשודים בהפעלתם, במסגרת אכיפה ממוקדת נגד פשיעה חמורה ומחוללי פשיעה


משטרת ישראל ערכה אמש פעילות אכיפה מוגברת בנשר במסגרתה חשפה שני בתי הימורים שפעלו במסווה של חנויות “תמימות” בעיר ולאחר איסוף כלל הממצאים, החרימה את מכונות המזל וסגרה את המקום לפעילות, לצד עיכוב לחקירה של החשודים בהפעלתם.
כאמור, אמש עברה המשטרה לשלב הפעילות הגלויה בתום חקירה סמויה, כאשר שוטרי התחנה בשת”פ יחידת מתפ”א של משטרת ישראל, עכבו לחקירה 2 חשודים תושבי העיר בני 55 ו- 28, בחשד להפעלת המקומות ובתום חיפוש בבתי העסק תפסו והחרימו ציוד רב המשמש על פי החשד להימורים, ובכלל זה: 6 מכונות מזל, “מנגנוני הפעלה” של מכונות מזל ועוד.
אולי גם זה יעניין אותך

במשטרה מציינים: “מדובר בפעילות אכיפה נוספת כנגד מחוללי הפשיעה שתכליתה לנתק את צינור החמצן הכלכלי של כנופיות וארגוני פשיעה ולהביא להפסקת פעילותם, למען שלום הציבור ובטחונו”.
רק השבוע קיים ראש העיר, רועי לוי, ישיבה מיוחדת עם פיקוד תחנת זבולון, בעקבות מקרה החיסול והצתת המכוניות במגרש המכוניות בעיר, וביקש מהם להגביר את האכיפה ולהגביר את מיגור הפשיעה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך