אחרי 30 שנה: הברמן המיתולוגי ואחד מסמלי העיר, אורן שקד, עבר לעבוד בתל אביב

חיי הלילה בחיפה ידעו ימים טובים יותר, מקומות נסגרים וחדשים לא נפתחים. ולמה הדבר גורם? השבוע, לאחר יותר משלושים שנה של עבודה מאחורי הבר במקומות בילוי רבים בחיפה, קם הברמן המיתולוגי והמוכר ביותר בעיר, אורן שקד, ועבר לעבוד בבר תל אביבי מוכר, לאחר שבדק אופציות מסויימות והצעות מכמה מקומות במרכז. שקד, שחיי הלילה של חיפה שזורים בחייו בשלושים השנים האחרונות וסיפוריו על הדמויות והאירועים בלילות של חיפה יכולים למלא ספרים רבים ואולי אפילו סדרה מרתקת, עזב את העיר בטריקת דלת ויש לו את הסיבות שלו:
Tags
בגלל הגלישה נשאר לגור בחיפה. שקד. אלבום פרטי

אורן, איך סמל חיפאי כמוך נוטש את העיר?  

לא הייתה לי ברירה אלא לעבור, בתל אביב יש עבודה לברמנים בקנה מידה שלי… בכל פאב בחיפה שניגשתי אליו או שפחדו, בכל זאת 30 שנה בתחום, ממש ככה, או שאמרו לי ״אתה גדול עלינו״ ואפילו יש כאלה שהכשילו אותי ואני יודע בדיוק מי הם אבל לא נורא, יש בשמיים אחד שסוגר חשבון עם כולם.

חשבת לחזור ולעבוד בסנדק המיתולוגי שנפתח מחדש? 

הייתה פנייה אליי לשוב לעבוד שם, אך סירבתי בנימוס. אני כרגע מעדיף לעבוד בתל אביב ואני מקווה להצליח.

אז אתה עובר לגור בתל אביב?

לא. אני נשאר לגור בחיפה. אם יש דבר שהוא אצלי קו אדום זה הגלישה ומועדון ״סרפ קלאב״, בגלל זה אני לא עובר לגור בתל אביב.

ואיך תגיע לתל אביב וחזרה לחיפה מידי לילה?

ברכבת.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close