בזמן שראש עיריית חיפה מכנה עובדי עיריית חיפה: “מחבלים”, היא ממנת עוד הופעה של תאמר נאפר, שקרא בהופעה בארה”ב: “בואו ננסה להיות יחד אנטישמים”

ראש עיריית חיפה עינת קליש רותם לא חוזרת בה, בינתיים, מכך שכינתה עובדים בעיריית חיפה: "מחבלים". באותה נשימה היא ומחזיק תיק התרבות, דובי חיון, מאשרים את הופעתו של הראפר השנוי במחלוקת תאמר נפאר, שרק לפני חודש קרא בהופעה באונ' צפון קרוליינה: "בואו ננסה ביחד להיות אנטישמים" ועורר סערה

עינת קליש רותם, ראש עיריית חיפה, עדיין לא שלחה התנצלות לעובדי עיריית חיפה שרק לפני מספר ימים האשימה שכמה מהם הם מחבלים וחורשי רעה נגדה. רק היום יו”ר ועד העובדים, דוד וקנין, הוציא אליה מכתב חריף בו הוא דורש כי תתנצל על דבריה שכוונו לעובדים ואומר יותר מכך: שהיא זו שעוצרת את הפרויקטים בעיר ולא נותנת לעובדים לקדם את העיר.

אלא שבעוד קליש רותם מתבצרת בעמדתה, מתברר כי אין לה בעיה ולעומדים בראשות העיר בחיפה לאשר הופעה של הראפר השנוי במחלוקת תאמר נפאר, שמתבטא נגד שלטונות המדינה לא אחת בשיריו.

אלא שרק לאחרונה אותו ראפר תאמר נפאר הופיע באוניברסיטת צפון קרוליינה בארצות הברית וגרם לסערה כשקרא לקהל: “”אני לא יכול להיות אנטישמי לבד, בואו ננסה את זה ביחד, אני צריך את עזרתכם”.

למרות שתאמר נפאר ניסה לצאת מכך בטענה כי הסרטון שהועלה והוצג שלו מההופעה היה ערוך, לא נראה כי הדברים הוצאו מהקשרם הכללי.

 

כל זאת לא מפריע לעירייה בראשות קליש רותם ומחזיק תיק התרבות, דובי חיון לאפשר לנפאר להופיע ב”ימי התרבות הערבית” כשהוא יופיע ויקבל כסף על כך בכיכר פריז. הפסטיבל השנה מוקדש לתרבות הפלסטינית.

כזכור, רק לפני כשנתיים התעוררה סערה בחיפה כשנפאר הגיע להופיע באירוע מטעם מתנ”ס נווה יוסף שנערך בסוכות. ההופעה זכתה למחאה גדולה לאחר התבטאויות של נפאר בשיריו נגד המדינה.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close