עיריית נשר תפעיל קייטנות במחיר הכי זול באזור ובזמן הכי ממושך. הקייטנות הכי יקרות בצורה משמעותית- בטירת כרמל. גם במוצקין וק. ים לא חסו על ההורים

בצעד יוצא דופן החליט ראש עיריית נשר, רועי לוי, להאריך את הקייטנות הציבוריות עד ה-15 באוגוסט והן תפעלנה בין השעות 7:30-17:00. הקייטנות בנשר הכי זולות מכל הקייטנות באזור חיפה, קריות והסביבה. הקייטנות הכי יקרות בצורה משמעותית - קייטנות טירת כרמל, קריית מוצקין וקריית ים, שם לא חסו במיוחד על ההורים. למרות הגרעון בקופות נשר, מוכיחים שאפשר גם אחרת

למרות הגרעון שמצא ראש עיריית נשר הנבחר, רועי לוי, בקופות העירייה – בצעד יוצא דופן הוא וראשי המערכת העירונית החליטו למצוא דרך להעמיד לרשות ההורים והילדים בעיר מערך קייטנות במחיר הכי נמוך ומסובסד מבין כל הערים באזור חיפה, קריות, וטירת כרמל.

נשר לוקחת חלק בתוכנית “בית הספר של החופש הגדול”, ובנוסף מציעה באמצעות רשת המתנ”סים המקומית מגוון רחב של קייטנות עבור ילדי בתי הספר והגנים במחירים הזולים ב- 40 אחוז ביחס לרשויות באזור. לא זו בלבד- הקייטנות יפעלו לאורך יום ארוך ויתמשכו עד ל-15.8 דבר שיקל משמעותית על הורים עובדים ובכלל.

אלא שכל זאת מוצע להורים בעלות שהיא נמוכה בכל האזור ואחת הנמוכות בארץ. הקייטנות בעיר נשר יפעלו בין התאריכים: 1.7.2019-15.8.2019 בין השעות: 7:30-17:00.

כך, למשל, מחירי “קייטנות הגנים” יעמדו על: 44.71 שקל ליום וצהרון עד השעה 17:00 יעמוד על תוספת של 22.35 שקל ליום בלבד. סך הכל ישלמו ההורים בנשר 67.06 שקל ליום בלבד – המחיר הזול ביותר באזור. לשם השוואה טירת כרמל שגובה את המחיר הכי גבוה בכל האזור – ההורים ישלמו שם כ-107 שקל ליום אחד! שזה כ-60 אחוז יותר מנשר.

גם בקריית ים ובקריית מוצקין לא הולכים לקראת ההורים וכך במוצקין ההורים יידרשו לשלם על אותו סוג קייטנה כ-103 שקל, כשהקייטנה מסתיימת ב-16.30 ולא 17.00 כמו בנשר. גם בקריית ים ההורים משלמים ביוקר וההורים יידרשו לשלם לא פחות מ-96.54 שקל ליום אחד

מחיר “קייטנות בתי הספר” בנשר יעמוד על: 44.58 שקל ליום, תוספת עבור צהרון: 27.67 שקל, ובסה”כ: 72.25 שקל ליום – המחיר הזול ביותר באזור.

נשר משתתפת כאמור גם בתכנית “בית הספר של החופש הגדול”. גם כאן המחיר מסובסד ועומד על 20 שקל, תוספת צהרון תעמוד על סכום של 27.67 שקל בלבד – ובסך הכל עם צהרון 47.67 שקל. בטירת כרמל תשלמו על אותו דבר, אך עם פחות שעות פעילות וימים המוצעים להורים 50 שקל. בקריית מוצקין ההורים ישלמו ליום אחד 65.33 שקל וקריית ים גם לא חסו על ההורים והם ישלמו 60 שקל ביום.

רועי לוי. התבקש ע"י שר החוץ ישראל כץ לעמוד בראש מטה הליכוד בעיר והביא להעלאת כוחם בבחירות אמש. צילום: יחצרועי לוי. התבקש ע"י שר החוץ ישראל כץ לעמוד בראש מטה הליכוד בעיר והביא להעלאת כוחם בבחירות אמש. צילום: יחצ

ראש עיריית נשר, רועי לו, התייחס לנושא הקייטנות ואמר: “הקשבנו להורים ופעלנו בכדי לתת מענה לחודשי הקיץ. לקחנו צעד קדימה את הקייטנות הציבוריות שאנו מציעים בכדי לתת מענה איכותי לילדי נשר ובעיקר ליצור אחידות אמיתית. כאב ל-3 ילדים קטנים, אני מכיר את צרכיהם של המשפחות הצעירות. למרות הגירעון אותו ירשנו, אמרתי לאורך כל הדרך שלא נקצץ באיכות החינוך של ילדינו ונעניק הזדמנות שווה לילדי העיר. הקייטנות שאנו מציעים, נותנות מענה איכותי ואמיתי לצרכיהם של הילדים בחופשת הקיץ, מקלות על הנטל הכלכלי של ההורים וחוסכות להם מאות שקלים נוספים. עיריית נשר, היא עירייה שבה התושב הוא במרכז. למרות המחירים הנמוכים לא התפשרנו על איכות הקייטנות, התכנים החינוכיים, הפעילויות והמדריכים”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close