"דור כימיקלים" הצליח לקבל היתר להמשך שינוע חומרים מסוכנים בצינורות. בעיריית חיפה שותקים, כשאמש היו עסוקים בלהפיץ סרטון פרודיה על שבוע הספר בו מככבת ראש העיר

בזמן ש"דור כימיקלים" החזירו לעצמם את היתר שינוע החומרים המסוכנים בצנרת, ראש עיריית חיפה או מי מאנשיה, שמיהרו להצהיר כי הם סוגרים את שינוע החומרים, לא טרחו להוציא תגובה בנושא הזה. מאידך, אפשר למצוא ברשת סרטון פרודיה בו מככבת ראש העיר ואנשי לשכתה בנושא שבוע הספר. בינתיים, החומרים המסוכנים ממשיכים לנוע מתחת לבתי תושבי אזור מפרץ חיפה


בעיריית חיפה הזדרזה ראש העיר, עינת קליש רותם, לצאת בהודעות והצהרות על כך שהוציאו צו לשלול את שינוע החומרים המסוכנים בצנרת התת קרקעית ממפעל "דור כימיקלים", זאת בשל הדליפה שהתגלתה בצנרת בסוף השבוע.

אלא שכפי שכבר ניתן היה ללמוד עם השנים, המפעלים תמיד יוצאים עם ידם על העליונה בדרך כלל, וכך בית המשפט החליט אתמול לאפשר ל"דור כימיקלים, להמשיך ולשנע חומרים מסוכנים בצנרת, למעט הצינור שבו הייתה הדליפה.

כל זאת בדיון שהתקיים במעמד "דור כימיקלים" בלבד, כשהדיון הנוסף לגבי החלטה סופית יתקיים ביום שני הקרוב ב-10.00.

יו"ר איגוד ערים, עו"ד שרית גולן שטיינברג כתבה בדף הפייסבוק שלה: "למרבה הצער, בית המשפט נעתר לבקשה לצו ארעי ואיפשר במעמד צד אחד לחברה לשנע חומרים בחלק מהצנרות. הצנרות שמהן הייתה הדליפה ימשיכו להיות מושבתות".

 

אולי גם זה יעניין אותך

מעיריית חיפה או מראש העיר, עינת קליש רותם, לא נשמעה כל תגובה בנושא הזה. וכך- כפי שניתן היה לצפות, החומרים המסוכנים ממשיכים לנוע מתחת לבתיהם של תושבי חיפה – בזמן שמעיריית חיפה לא נשמע כל תגובה בנושא, כל זאת בזמן שמאמש אנשי העירייה מפיצים  סרטון פרודיה בו מככבת לא אחרת מאשר ראש העיר קליש רותם עם אנשי הלשכה שלה, בנושא שבוע הספר.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך