תאונה קשה בכביש 70 בין רכב פרטי למשאית שמובילה חומרים מסוכנים, עם חמישה פצועים קשה. הכביש נסגר לתנועה

תאונה קשה עם חמישה פצועים קשה, בהם פעוט בן שנתיים, בין משאית המובילה איזוטנק לרכב פרטי בין צומת העמקים למנהרות כביש 6. כוחות כיבוי במקום מוודאים שלא דלף מהמשאית החומר המסוכן. המשטרה סגרה את הכביש לתנועה


חמישה פצועים קשה, בהם פעוט בן שנתיים, ועוד פצוע קל בתאונה קשה בין רכב פרטי למשאית בין צומת התשבי למחלף תות

שני לוחמי אש בראשות להב קובי משיטה הוזעקו לפני זמן קצר לזירת תאונת דרכים קשה אשר התרחשה על כביש 70 לכיוון דרום, במקטע שבין צומת התשבי למחלף תות.

בתאונה מעורבות משאית אשר מטענה איזוטנק המכיל כלור ורכב פרטי. כתוצאה מהתאונה התהפך הרכב הפרטי על גגו ונמחץ לחלוטין. לוחמי האש פעלו במקום לוודא כי מטען המשאית לא נפגע ולניתוק מקורות אנרגיה ברכב הפרטי.

כל זאת כדי למנוע מצב בו אם יש דליפה החומר יגרום לתבערה ולזיהום סביבתי במקום, ויכול היה להביא לסגירת כל האזור במקטע לתנועת רכבים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

 

במקום יש 5 פצועים בינוני עד קשה- בין הפצועים קשה פעוט כבן שנתיים עם פגיעת בטן וגבר בשנות הבן 20 עם חבלו בראש ובחזה ו- 3 בינוני, גבר כבן 30 עם חבלת ראש, גבר כבן 27 עם חבלות בפלג גופו התחתון ונערה כבת 17 עם חבלות בבטן ובראש.
פראמדיק מד"א מוחמד אלגדיר, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב הפוך במרכז הכביש. 3 פצועים במצב קשה ובינוני, בהם פעוט כבן שנתיים שכבו על הכביש בהכרה ו- 2 פצועים נוספים במצב בינוני היו לכודים ברכב. מיד התחלנו להעניק להם טיפול רפואי שכלל קיבועים, עצירת דימומים ומתן תרופות לשיכוך כאבים, העלנו אותם במהירות לניידות לטיפול נמרץ ולאמבולנסים של מד"א שהגיעו לזירה ופינינו אותם במהירות לבי"ח רמב"ם בחיפה. תוך כדי הטיפול והפינוי לבית החולים אחד מהפצועים סיפר לנו שהם היו בלילה בהילולה במירון והם היו בדרכם חזרה לביתם שבמרכז הארץ."

המשטרה סגרה לתנועה לכיוון דרום מצומת הקישון לכיוון צומת התשבי. הנהגים מתבקשים למצוא דרכים חלופיות.

 

צילומים: דוברות כיבוי חוף

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך