הצעה שאי אפשר לסרב לה: איציק ביטון, מוותיקי חיי הלילה בעיר, פתח את 'הסנדק'

הבר החיפאי הידוע ביותר שהיה סגור במשך שנה, נפתח שוב במתכונת המשלבת את הלקוחות הוותיקים עם כח חדש צעיר. ביטון: "נוכחתי לדעת שהכרמל מת ולא מתכוונים להחיות אותו אז ירדתי לעיר"


איציק ביטון, מאנשי חיי הלילה והמסעדנות המובילים בעיר מזה שנים רבות, שהחל את חייו בתחום במסעדת הפסטו בשנת 1996, פתח את הפאפאגאיו בקסטרא ולאחר מכן את מסעדת המיט במרכז הכרמל, פתח אתמול להרצה את הבר המיתולוגי ה'סנדק' שהיה סגור בשנה האחרונה וכעת מחייה אותו כמו שרק הוא יודע, עם תפריט עשיר, פינוקים ללקוחות הקבועים, ליינים קבועים, קבלות שבת ועוד. עם היוודע הדבר נרשמה התלהבות בקרב הבליינים החיפאים הוותיקים ששמחים כי המקום נפתח שוב.

איציק ביטון, בעלי הסנדק: "נוכחתי לדעת שהכרמל מת ולא מתכוונים להחיות אותו אז ירדתי לעיר והלכתי על מקום מנצח, מקום בטוח, 'הסנדק', מקום בו ביליתי בעצמי וזו חוויה להתענג עליה, חוויה של בר אמיתי בחיפה ואפילו בארץ. העיר התחתית ממונפת והבליינים כאן אצלנו מרגישים בבית. רוב הבליינים מגיעים כיום לעיר התחתית ואני מצפה ומאמין שיגיעו אלינו גם הצעירים שלא הכירו את הסנדק המיתולוגי.

אולי גם זה יעניין אותך
הלקוחות הוותיקים מגיעים. ביטון. אלבום פרטי

וכך נכתב בעמוד הבית של הסנדק בפייסבוק: פאב הסנדק המיתולוגי והכי נוסטלגי שלכם פה בעיר חיפה, חוזר עם המון זיכרונות וסיפורים מכל בלייני חיפה והסביבה. פאב הסנדק פותח שוב את שעריו לרווחה לקהל עם התפריט הוותיק הטעים ומפנק שזכור לטובה. מוזיקה מעולה וחושנית באווירה, בירות מעולות ישר מהחבית כמו פעם, הרגשה של בר אמיתי! מחכים לבלות יחד אתכם בבר הכי הכי הכי של חיפה! אז קדימה, בואו לכבד אותנו בשבוע הפתיחה, מחכים לכם כל יום מ 12:00 בצהריים ועד 2:00 לפנות בוקר! ליד כיכר פלמר על פסי הרכבת בכתובת: קדושי בגדד 30, חיפה.

ירד לעיר מהכרמל. ביטון. אלבום פרטי
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך