מעצב התכשיטים הייחודיים של דנה אינטרנשיונל לאירוויזיון יצפה בהופעה ב… קאן

מעצב התכשיטים הישראלי הבינלאומי, גיל נויהאוס, שעיצב וענד את התכשיטים לדנה אינטרנשיונל, לא צופה באירוויזיון בישראל מאחר והוא מייצג את ישראל ב.... פסטיבל קאן

המעצב הישראלי בהמפורסם ביותר בעולם, גיל נויהאוס, שעיצב בין היתר גם לג’וליה רוברטס, ניקול קידמן ו… מדונה, נבחר לעצב ולתכשט את הדיווה הישראלית שלנו, דנה אינטרנשיונל לכבוד ההופעה שלה על במת האירוויזיון. השניים יחד עם נוספים משתתפים בהפקה טסו עד לפריז, שם התאימו את את התכשיטים לבגדים אותם עיצב ז’אן פול גוטייה בכבודו ובעצמו. אלא מה? מסתבר שנויהאוס עצמו לא יגיע לצפות בדנה והתכשיטים על הבמה של האירוויזיון.

מתאימים עיצובים. נויהאוס וגוטייה. צילום גיל נויהאוס

נויהאוס, לא תגיע לצפות בקולקציה שעיצבת במיוחד לאירוויזיון?  

אני מדבר איתך מפסטיבל קאן כרגע… לפני שלושה שבועות טסנו כולנו לגוטייה בפריז, דנה ואני, יחד עם צוות שלם מההפקה. עשינו פגישה עם גוטייה שסיפק את הלבוש וזאת לאחר שביקשו שאני אספק את התכשיטים למופע. עשינו צילומים בפריז של המראה איתו כולם עולים עם זה לבמה לארץ. וכן, גם מדונה מקבלת ממני יצירה, מדונה היא לקוחה ותיקה… לצערי, כידוע, אני נמצא בשליחות למען המדינה ולכן לא אהיה באירוע עצמו בארץ. טסתי לקאן לייצג את המדינה ולתכשט את מי שעולה לשטיח האדום כאן, מיטב השחקנים והאמנים מהעולם. אני מאחל לכולם בהצלחה!

עיצובים ייחודיים. נויהאוס ודנה. צילום גיל נויהאוס

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close