שוברים כלים: הפגנת הורים מול בניין עיריית חיפה במחאה על מחירי הקייטנות. "תודות לקליש נשלם עוד 24 אחוז"

להורים בחיפה נמאס מהשתיקה של עיריית חיפה והעומדים בראשה, לנוכח ההתייקרות הגדולה במחירי הקייטנות, אז הם החליטו לצאת ולהפגין מול העירייה ולשכת ראש העיר- עד שישמעו אותם. ויש להם משהו להגיד גם על מחזיקת תיק החינוך עצמה, סיגל ציוני


הורי ילדי חיפה גילו לתדהמתם שעיריית חיפה החליטה להחליף את מפעילת הקייטנות "מתנ"ס נווה יוסף" במפעילה אחרת. זה לא היה מפריע להם, אלמלא המשמעות הייתה שעלות הקייטנות בקיץ עבור הילדים תהיה גבוהה ב-24 אחוזים לעומת שנה שעברה. המשמעות שלהורי ילדי הצהרונים הובטח בחוזה כי העלות תהיה אחרת. ואם לא די- בעוד המחיר עלה, אורך הקייטנה התקצר.

אז ההורים החליטו שלאחר שפנו אינספור פעמים למחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני ולראש העיר עינת קליש רותם, ולא נענו כלל ולא קיבלו תשובות על העלאת המחירים בעוד בערים אחרות מסבסדים ומורידים את מחיר הקייטנות, הם החליטו לשבור את הכלים. וכך בימים אלו מתארגנת הפגנת הורים בחיפה מול עיריית חיפה ומול לשכת ראש העיר, עינת קליש רותם. ההפגנה תתקיים ב-23.5.

אגב, אותה סיגל ציוני הייתה סגנית מחזיקת תיק החינוך בקדנציה של יונה יהב ומכירה את עלות הקייטנות בשנים עברו.

 

אולי גם זה יעניין אותך

וכך כותבים ההורים: "המטרה – דרישת תשובות מראש העיר ד"ר עינת קליש ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני ובנוגע למחירי הצהרונים בחיפה! השנה עלות הקייטנה עד 21/07 היא 1,180 שקל לעומת שנה שעברה שבה על כל חודש יולי (כולל יומיים באוגוסט) העלות הייתה 950 שקל, כלומר שמדובר בתוספת של 230 ש”ח, המהווים תוספת של 24 אחוז מהמחיר של השנה שעברה. מדד המחירים לצרכן עלה מאפריל 2018 עד אפריל 2019 בשיעור של 1 אחוז בלבד ולכן תמוה הדבר שבעיריית חיפה מעלים בצורה כה דרמטית את מחירי הקייטנות.
ראש העיר – בכבודה ובעצמה טוענת כל פעם מחדש כי 'קיבלנו ירושות לא פשוטות'. האם היא רצינית? מי אם לא מחזיקת תיק החינוך שאת מנית הייתה אחראית על הכל כולל הצהרונים בקדנציה הקודמת של יהב ותפקדה כסגנית מחזיקת תיק החינוך!?!?".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך