עינת קליש רותם בישרה בשמחה על חזרת טיסה מחיפה לקפריסין. לפני שאתם אורזים, קבלו את כל האמת שתשאיר אתכם בארץ..כל הפרטים האמיתיים ששכחו לספר לכם

עינת קליש רותם ונחשון צוק מיהרו לבשר לתושבי חיפה על עוד "הישג" שרשמו למענם. הם החזירו טיסה מחיפה לקפריסין. לפני שאתם ממהרים לארוז, קבלו את כל האמת על הטיסה וחבילת הנופש שהם "סידרו" לכם. כנראה שזה לא יריץ אתכם לנמל התעופה. כל האמת על ה"הישג"


אתמול ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, מיהרה לבשר לתושבי חיפה על עוד הישג גדול שהיא ויד ימינה, נחשון צוק, השיגו עבור תושבי חיפה. לא- אין ביטול קנסות, אין האצת ניקיונות הרחובות. הבשורה כך לפי דבריה של קליש רותם היא החזרת קו תעופה אחד מחיפה לקפריסין במהלך חודשי הקיץ.

לפני שאתם ממהרים לארוז ולתכנן את החופשה החלומית שלכם, הבאנו לכם את הפרטים המלאים שאולי תהפוך את "ההישג" של עינת קליש רותם ונחשון צוק לפחות מזהירים מבחינתכם הנופשים החיפאים והקרייתים הפוטנציאלים.

אז מה קליש רותם ונחשון צוק "שכחו" לספר לכם על ההישג שלהם?

ובכן- מערכת "ניוזים צפון" ערכה שיחה עם נציג חברת "איילה אל האופק", חברה חיפאית שקליש רותם וצוק סגרו הסכם עימם שהם ישווקו את הטיסות וחבילות הנופש מחיפה לקפריסין.

אז שימו לב לפרטים: אם חפצה נפשכם לעלות על הטיסה מחיפה לקפריסין ובחזרה, כדאי שתדעו שאתם תהיו חייבים- כן, חייבים, להישאר בקפריסין וליתר דיוק בעיר פאפוס לא פחות משבוע ימים! למה, אתם שואלים? כי הטיסה המדוברת תתקיים רק פעם בשבוע- ביום שישי. תרצו לנסוע ולטוס? תצאו בשישי ותחויבו לחזור בשישי.

אבל זה החלק היותר נעים בטיסה הזאת. המטוס שיקח אתכם הוא של חברת "ישראייר", שזה ישראלי וכחול לבן.  הטיסות מתקיימות בין 21 ביוני עד סוף אוגוסט. אם תמהרו לעלות על הטיסה הראשונה שעוד יוצאת ביוני תשלמו לא פחות מ- 299 יורו לאדם! שזה 1200 שקל. אותה טיסה לקפריסין עם ישראייר תעלה לכם מנתב"ג , באותם תאריכים רק 210 דולר, שזה 750 שקל לאדם.

אם במקרה בחרתם לטוס ביולי מחיפה אז תשלמו הרבה יותר ביוקר- 379 יורו לאדם! שזה 1320 שקל לטיסה לקפריסין!

 

אולי גם זה יעניין אותך

ומאחר ואתם נאלצים להישאר שבוע ימים בפאפוס ולמצוא מה לעשות שבוע ימים, החבילה של מלון וטיסות שתוצע לכם היא של 899 יורו לאדם ביוני ו-1000 יורו לאדם ביולי מלון חמישה כוכבים עם חצי פנסיון.

רק לסבר את האוזן ישראייר מציעה לתאריכים הזולים ביוני טיסות ומלון לשבוע ימים ברמה של 5 כוכבים במחיר של 280 דולר לאדם עם חצי פנסיון – שזה למעשה רבע מחיר ממה שתשלמו אם תעלו על הטיסה שעינת קליש רותם ונחשון צוק השיגו עבורכם מחיפה.

נסיעה טובה!

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך