בעל הנגרייה מנשר שהותקף באכזריות. תמונה: פייסבוק בת המשפחהבעל הנגרייה מנשר שהותקף באכזריות. תמונה: פייסבוק בת המשפחה

בעל נגרייה מנשר שבא לבקש חוב על עבודה שעשה ננעל בחדר וצעיר מהקריות שיסה בו באכזריות את כלביו. לא תאמינו למה בית המשפט שיחרר את התוקף. משפחת הנגר: "ביזיון למערכת הצדק"

צעיר מהקריות לא רצה לשלם על עבודה שעשה עבורו בעל נגרייה מנשר. אז הוא שיסה בו באכזריות את כלביו, דקר אותו בפניו והיכה אותו בפטיש. איך אחרי כל זה בית המשפט משחרר אותו אתם שואלים? את זה גם שואלת משפחתו של המותקף ששרד את האירוע בקושי: "ככה נראית מערכת הצדק שלנו, זה בושה וביזיון"


מדובר בסיפור קשה וקשה עוד יותר לחשוב שהוא קרה במדינת ישראל וגם קשה עוד יותר להבין את מערכת המשפט שמתייחסת לאחראי למעשה הזוועה כל כך בסלחנות וזה למה?

בעל נגרייה בנשר, איש עבודה ישר ובעל משפחה ביצע הזמנה למטבח עבור אחותו של צעיר מהקריות שהזמין אצלו את העבודה. את המטבח בעל הנגרייה מסר בזמן, אלא שאת מלוא הכסף על עבודתו הוא לא קיבל. למרות פניותיו החוזרות ונשנות, הצעיר התחמק ממנו.

אותו בעל נגריה החליט לנסוע לבית הצעיר ולדרוש את יתרת הכסף- אלא שהוא לא תיאר לעצמו שהוא יעבור מעשה תקיפה מזעזע בסגנון "התפוז המכני" שכפי שניתן לראות בתמונות הוא יצא ממנו בנס בחיים.

עם הגעתו לבית אותו צעיר, הצעיר נעל אותו באחד החדרים, הגביר את המוזיקה והכניס לחדר שני כלבי זאב שהחלו לתקוף ולנשוך בגופו של בעל הנגרייה המסכן. אלא שהסיוט לא נגמר- הצעיר נכנס והכה את בעל הנגרייה בפטיש על ראשו ודקר אותו בפניו. בשארית כוחותיו המותקף הצליח להימלט דרך החלון ולקרוא לעזרה. תוך שהוא נמלט צועק לעברו התוקף: "מה שלא גמרתי איתך, אני אגמור עם הבנות שלך!".

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

עד לפני כשבועיים המשטרה לא הצליחה לשים את ידיה על הצעיר ואז לפני שבועיים הוא נמצא כשהוא בדירתה של אחותו בצפת. הוא נעצר והובא להארכת מעצרו, כשאותו מייצג עורך הדין הפלילי תומר נווה.

בדיון שנערך לפני מספר ימים קרה דבר בלתי יאמן – בית המשפט החליט לשחרר את התוקף האכזרי למעצר בית בבית אחותו בצפת. והסיבה? כי לטענתו בשנתיים מאז שתקף באכזריות את בעל הנגריה הוא "השתנה". איך? הוא חזר בתשובה ולכן לטענתו הוא כבר לא אותו אדם.

וכך כותבת בתו של בעל הנגרייה: "לפני שבוע נודע לנו שתפסו אותו בדירה בצפת. אבי נדרש לבוא לעימות עם התוקף להמשך החקירה. היום אנחנו קמים לידיעה כואבת שזה השתחרר למעצר בית אצל אותה אחות שעשינו עבורה את המטבח. ולמה? כי עברו שנתיים! ולמה? כי הוא החליט לחזור בתשובה פתאום. ולמה? כי ככה נראית מדינת ישראל בשנת 2019!! ככה נראית מערכת הצדק שלנו!! אולי במדינה שלנו צריך באמת לחכות שהוא יסיים את מה שעשה ויעשה גם לנו הבנות, כפי שאיים על אבי!".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך