מנהל ביה"ח כרמל, ד"ר אבי גרינברג. "מדובר בהנחיה שגויה, זו לא דרכי". צילום: כלליתמנהל ביה"ח כרמל, ד"ר אבי גרינברג. "מדובר בהנחיה שגויה, זו לא דרכי". צילום: כללית

בעקבות סערת הדגלים בביה"ח כרמל, המנהל ד"ר אבי גרינברג: "ההנחיה להוריד את הדגלים הייתה שגויה. לא משקפת את דרכי"

בעקבות הפרסום על כך שגורמים בהנהלת בית החולים "כרמל" הורו להסיר דגלי ישראל שנתלו בשתי מחלקות, בשל פגיעה ברגשות האוכלוסייה הערבית, מנהל בית החולים ד"ר אבי גרינברג מודיע: "מדובר באי הבנה שיש רק להצטער עליה ולהתנצל בפני מי שנפגע. הדגלים נשארים"


בסוף השבוע קמה סערה גדולה ברשת ובכלל בחיפה, עם פרסום שעלה באתר "וואלה" לפיו ניתנה הוראה על ידי גורמים בהנהלת בית החולים "כרמל" בחיפה להוריד ולהסיר את דגלי ישראל שנתלו בשתי מחלקות בבית החולים. כל זאת בטענה כי זה פוגע ברגשות החולים והצוות מהמגזר הערבי.

בעקבות ההנחיה עובדים רבים ב"כרמל" פתחו במחאה ואף יצאו נגד ההחלטה.

הערב, מנהל בית החולים "כרמל" אבי גרינברג פרסם הודעה בה בית החולים חוזר בו מההנחיה הזאת, וכך הודיע: "אני רוצה להבהיר כי ההנחיה להוריד דגלונים שנתלו בשתי מחלקות בבית החולים, הייתה שגויה ואינה משקפת את דרכי ואת ההנחיות הניהוליות שלי.

אולי גם זה יעניין אותך

"מהרגע שהתוודעתי לנושא הוריתי על השארת הדגלים במקומם, דבר שאכן התקיים. מדובר באי הבנה שיש לי רק להצטער עליה ולהתנצל בפני מי שנפגע. המרכז הרפואי כרמל שותף מרכזי בהצלת חיים ובמתן טיפול רפואי בכל שעה, ואנו נערכים בימים האחרונים לציון יום העצמאות באירועים שונים וגם בתליית דגלים כמו כל שנה וכמיטב המסורת. כולנו בבית החולים מכבדים את הסמלים הלאומיים שלנו וגאים בדגלנו״.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך