בעקבות סערת הדגלים בביה”ח כרמל, המנהל ד”ר אבי גרינברג: “ההנחיה להוריד את הדגלים הייתה שגויה. לא משקפת את דרכי”

בסוף השבוע קמה סערה גדולה ברשת ובכלל בחיפה, עם פרסום שעלה באתר "וואלה" לפיו ניתנה הוראה על ידי גורמים בהנהלת בית החולים "כרמל" בחיפה להוריד ולהסיר את דגלי ישראל שנתלו בשתי מחלקות בבית החולים. כל זאת בטענה כי זה פוגע ברגשות החולים והצוות מהמגזר הערבי. בעקבות ההנחיה עובדים רבים ב"כרמל" פתחו במחאה ואף יצאו נגד ההחלטה. הערב, מנהל בית החולים "כרמל" אבי גרינברג פרסם הודעה בה בית החולים חוזר בו מההנחיה הזאת, וכך הודיע: "אני רוצה להבהיר כי ההנחיה להוריד דגלונים שנתלו בשתי מחלקות בבית החולים, הייתה שגויה ואינה משקפת את דרכי ואת ההנחיות הניהוליות שלי.
Tags

“מהרגע שהתוודעתי לנושא הוריתי על השארת הדגלים במקומם, דבר שאכן התקיים. מדובר באי הבנה שיש לי רק להצטער עליה ולהתנצל בפני מי שנפגע. המרכז הרפואי כרמל שותף מרכזי בהצלת חיים ובמתן טיפול רפואי בכל שעה, ואנו נערכים בימים האחרונים לציון יום העצמאות באירועים שונים וגם בתליית דגלים כמו כל שנה וכמיטב המסורת. כולנו בבית החולים מכבדים את הסמלים הלאומיים שלנו וגאים בדגלנו״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close