רוקחי מחוז חיפה בכללית רקחו הצטיינות

רוקחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי גרפו מחצית מכלל פרסי המצויינות ברוקחות של כללית בארץ


באירוע חגיגי שבו הוענקו פרסי הצטיינות ארציים לצוותי הרוקחות של כללית במרפאות הקהילה  ברחבי הארץ, זכו צוותי הרוקחות במחוז חיפה וגליל מערבי, בראשם עומדת אירנה מלינבסקי, לעלות לא פחות מ-6 פעמים מתוך 12 הפרסים שהוענקו באירוע.

שני פרסים הוענקו על הישגים חוצי מחוז: מקום 2 ארצי על הצטיינות ועמידה בסרגל בתי מרקחת של הכללית, בציון 90.

סרגל בתי המרקחת הוא כלי המאפשר השוואה על בסיס מדדים אחידים בביצועים ובהישגים של מאות בתי המרקחת בכלל מחוזות כללית בארץ. פרס נוסף הוענק על מקום שני במתן ייעוצים והדרכה רוקחית למטופלים בתהליך שהחל כיוזמה מקומית במחוז.

אולי גם זה יעניין אותך

ב־2018 העניקו רוקחי המחוז לא פחות מ־3346 הדרכות רוקחיות – גידול של 75% לעומת שנה קודמת. להישגים אלה מצטרפים פרסי הצטיינות שהוענקו לצוותי בתי מרקחת ברחבי המחוז: בית מרקחת הרמן בקרית מוצקין בניהולו של מוחמד חמוד נמצא במקום ראשון בדירוג ארצי, בית מרקחת במרפאת קרית אליהו בניהולה של קאדסיה מחרום קיבל תעודת הצטיינות על מקום שני בדירוג ארצי, בית המרקחת בבית ג'אן בניהולה של סוזאן עבדו דורג ארצית במקום השלישי ובית המרקחת בסח'נין, בניהולו של מוחמד בשיר, הגיע למקום שני בדירוג הארצי.

מדובר בהישג מרשים, בעיקר נוכח העובדה שמדובר במחוז הגדול בארץ ומאד הטרוגני באיפיוני הלקוחות והצוות ורבים מבתי המרקחת פועלים בישובים מרוחקים ובפריפריה ועם זאת הצליחו, בהשקעה רבה ובניהול נכון, תוך ראיית המטופל במרכז להוביל, גם על פני מערי רוקחות במחוזות במרכז הארץ.

 

 

צילום: דוברות כללית

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך