אריאל הרוש, אביו של ליעד שטבע בטיילת נהריה מתערב בחרושת השמועות לגבי הסיבות למות בנו ואיך זה קשור להאשמות כלפי ראש העיר?

הבוקר יושתלו קרניות עיניו של ליעד הרוש ז"ל בן השש שטבע למוות לפני כשבועיים בחוף הטיילת בנהריה. הוריו החליטו לתרום את איבריו - והבוקר תתבצע השתלות קרניות עיניו בשני מושתלים. למרות הבוקר המרגש שעובר על הוריו של ליעד וכל המשפחה, בימים האחרונים האב אריאל היה צריך להתערב בסערה שעלתה בעיר נהריה בעקבות מות בנו. לפני כשבועיים, בחוף הסמוך לפארק הכלבים בטיילת נהריה טבע למוות באופן טראגי ליעד הרוש בן השש. ליעד היה הראשון מבין שלישייה שנולדה לאריאל ורעייתו עליזה. בזמן שאביו של ליעד שיחק בפארק עם שני האחים של ליעד,  ליעד רץ לחוף הסמוך ושם מצא את מותו. אלא שמאז בעיר נהריה עולים יותר ויותר קולות המאשימים את ראש העיר החדש, רונן מרלי, בכך שהאסון התרחש בגלל שהוא החליט להסיר את הגדרות שעמדו במקום עד לא מזמן. בין השמועות גם נאמר בחוגים מסוימים כי הוריו של ליעד מאשימים בעצמם את ראש העיר. ערב חג הפסח אביו של ליעד, אריאל הרוש החליט להתערב באופן חריג וכתב פוסט בו סיפר את שארע והתייחס להאשמות כלפי ראש העיר מרלי.
Tags

וכך כתב אריאל הרוש בפוסט שמביא להרבה תגובות בעיר: “בנהריה רצה שמועה זדונית ונתעבת שאני ואשתי עליזה אומרים שליעד אהובנו טבע בים בגלל שרונן ראש העיר הסיר את הגדרות בטיילת. אנחנו יודעים מי מפיץ את השמועה הזאת והוא איש בזוי ונאלח. אמרנו לו תודה ובחרנו ברונן. 

“אשתי ואני רוצים להבהיר בצורה שלא משתמעת לשתי פנים שליעד טבע ללא קשר לגדרות. ליעד היה בורח לנו גם כשהיה גדר וגם מאבטח ורץ לחוף לשחק בחול. ליעד ילד שאובחן ברצף האוטיסטי ומי שמכיר ילדים ברצף האוטיסטי יודע שהם מאבדים עניין מהר ומיד עוברים לדבר הבא. הפעם הוא עבר לדבר הבא לשחק בחוף וכנראה נכנס למים לעולם לא נדע”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close