קחו את החופש ליהנות מהאינטימיות שלכם איך שבא לכם

לחזור להרגיש נשית: כל מה שיעצים בך את הנשיות והאינטימיות ברגעים שבינו לבינך, בסדרת מוצרים מיוחדת שתעצים גם את הביטחון העצמי שלך


אנחנו חיים בעולם שרץ מהר, עולם תובעני, עולם שהאישה צריכה להיות נוכחת בו ולהראות שהיא דעתנית, חזקה, נחושה ושאפתנית לא פחות- אם לא יותר מעולם הגברים. לפעמים נדמה שבשנים האחרונות המילים אינטימיות, חושניות, נשיות – הן מילים שלכאורה נוגדים את העולם בו הנשים הן קרייריסטיות, מובילות בעולם הכלכלי והחברתי. אפשר להיות קרייריסטית ואימא נוכחת ולצד זה להמשיך ליהנות מהאינטימיות בזוגיות, לתת לעצמך את הזמן לחזור להרגיש נשית וחושנית (כן, זו לא מילה גסה) ולרצות ליהנות מהאינטימיות עם בן הזוג, כמו בתקופת החיזורים וההתאהבות.

אין גיל להנאה, לחיזורים או למשחק המקדים. להפך, ככל שהילדים גדלים, אתם נשארים עם האני ואתה או האני ואת. בשביל זה LIBERALEX יצרה סדרה רחבה של מוצרי טיפוח, שמנים ומוצרי היגיינה שיעצימו את הביטחון שלך לאורך כל היום, בחוץ וגם בבית ותלווה אותך גם בין הסדינים. Liberalex הינו מותג ישראלי חדשני של קוסמטיקה אינטימית יוקרתית שאין דומים לו בשוק העולמי, הן בביצוע והן בתוכן.

ייחודו של המותג Liberalex מתבטא לא רק במגוון רחב ואיכות מוצריו, אלא גם בפילוסופיה שלו: לתת לכל אישה הזדמנות נוספת להדגיש את הייחודיות שלה ולהביע את המהות הנשית ומיניותה הטבעית באמצעות הניחוחות והמרקמים החושניים של המוצרים שמהווים שילוב ייחודי של מרכיבים איכותיים הכוללים ויטמינים, תמציות ושמנים טבעיים, שמן נרולי-אפרודיזיאק, כל זאת יחד עם ניחוחות נעימים וחושניים בעלי מרקמים עדינים.

כל המוצרים האינטימיים מתאימים לשימוש באזורים האינטימיים והעדינים ביותר של העור. המוצרים אינם מכילים סיליקון, SLES ו- SLS , מלחים, פרבנים או שמנים מינרלים.

למוצרי החברה לחץ כאן.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך