הביוב שזרם אמש בגן אופירה בער עלייה בחיפה. "לא מגיע לנו יחס כמו לתושבים בשכונות היוקרה בכרמל?". צילום: פייסבוקהביוב שזרם אמש בגן אופירה בער עלייה בחיפה. "לא מגיע לנו יחס כמו לתושבים בשכונות היוקרה בכרמל?". צילום: פייסבוק

תושבי שער עליה: "הביוב זורם אצלנו בכל מקום והעירייה מתייחסת אלינו כמו תושבים סוג ת'"

לתושבי שער עלייה בחיפה נמאס להרגיש הילד החורד של עיריית חיפה. אתמול, ביום שבת, הילדים והמשפחות נאלצו לבלות בגן אופירה בין "נחל" ביוב שזרם במקום


כך, כפי שנראה בתמונה, נראה הביוב הזורם בגן אופירה שבשכונת שער עלייה בחיפה. מדובר בגן שאליו מגיעים משפחות, ילדים ותושבים להעביר יום שבת או אחר צהריים אביבי.

אלא שלפי התושבים הביוב שם זורם ופורץ כל כמה שבועות. כל פעם מחדש הם מיידעים את העירייה, אך למעשה שום דבר לא נעשה וזה חוזר חלילה. מעבר למפגע הריח, מדובר במפגע תברואתי במקום שאליו מגיעים ילדים קטנים שמערכת החיסון שלהם שברירית ורגישה מאוד.

 

אולי גם זה יעניין אותך

יעל, תושבת השכונה פנתה לעירייה ותהתה: "מתי זה יפסק ומתי העירייה תנקוט בצעדים בנידון?
האם צריך לחכות ל-”פינוי בינוי" בכדי לחיות כמו אנשים ולא כמו חיות?האם העירייה מזניחה תשתיות זה שנים היות ודין שער העלייה (שכונת מצוקה) לא כדין שכונות הכרמל היוקרתיות?
לצערי אין באפשרותי לעבור דירה, ביוב זה לא עינין של מה בכך גם כאשר הוא מתייבש. הגיע הזמן כי ראש העיר החדשה תיקח את התפקיד לידיים ותמלא את תפקידה. במקום שהתושבים יצטרכו לקחת את החוק לידיים ולתקן זאת במקום עיריית חיפה".

מעיריית חיפה לא התקבלה עדיין תגובה.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך