ליעד הרוש בן השש ז"ל. במותו ציווה להם חיים. צילום: באדיבות המשפחהליעד הרוש בן השש ז"ל. במותו ציווה להם חיים. צילום: באדיבות המשפחה

איבריו של ליעד הרוש בן השש, אח ראשון משלישייה, יתרמו ויצילו חיי אחרים. האב: "הדבר הכי חשוב שראינו לנגד עינינו"

ליעד הרוש בן השש היה אח ראשון משלישייה. אמש, בנסיבות טראגיות הוא טבע בחוף פארק הכלבים בנהריה. הוריו החליטו הבוקר לתרום את איבריו. אביו אריאל מספר: "לי ולאשתי יש כרטיס אדי. הצלת חיים זה הדבר החשוב שראינו לנגד עינינו".


לאחר שהלילה נקבע מותו של ליעד הרוש ז"ל בן השש מנהריה שטבע אמש בחוף הסמוך לפארק הכלבים בטיילת נהריה, הוריו הודיעו לפני זמן קצר כי בצל האבל הם קיבלו החלטה אצילית והחליטו לתרום את איבריו כדי להציל חיי אחרים.

ליעד היה אח ראשון  מתוך שלישייה.
אריאל הרוש, אביו של ליעד אמר בכאב הבוקר: "לי ולאשתי יש כרטיס אדי. הצלת חיים זה הדבר הכי חשוב שראינו מול עינינו. לכן ביקשנו לתרום מה שאפשר על מנת להציל חיים. רקמות (וקרניות )ינוצלו ויושתלו בממתינים להצלת חיים".

אתמול בשעה 18:04 התקבל דיווח במוקד מד"א על ילד בן שש, שנמשה מהים, אחרי שטבע במים, סמוך לפארק הכלבים שליד טיילת עין שרה בנהריה. במקום החלו חובשים ופראמדיקים של מד"א לבצע בילד פעולות החייאה מתקדמות ולהילחם על חייו. הילד הובהל לחדר ההלם בבית החולים נהריה ושם הרופאים נלחמו על חייו עד שעות הלילה, אז לאחר אינספור פעולות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

אולי גם זה יעניין אותך

לפי עדויות שגבו השוטרים שהגיעו לזירה הקשה אמש, הילד שיחק בפארק עם אביו ושנשי אחיו ולא ברור איך מצא את דרכו לחוף ולמים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך