מקרה אלימות אחר שהתרחש בבית החולים רמב"ם. צילום: דוברות רמב"םמקרה אלימות אחר שהתרחש בבית החולים רמב"ם. צילום: דוברות רמב"ם

כעבור חודש. שוב מטופל מכה ותוקף רופא בבית החולים בנהריה. טען שהרופאים לא ניגשו לטפל בו

בתוך חודש ימים שוב מקרה אלימות כנגד רופא בבית החולים בנהריה. התוקף התלונן כי הרופאים לא ניגשים לבדוק אותו במיון ובתגובה הכה שניים מהם


הבוקר נרשם לפני זמן קצר עוד מקרה חמור של תקיפת צוות רפואי על ידי שהגיע למרכז הרפואי לגליל.

האירוע נרשם בשעות הבוקר, כשאחד המטופלים שהגיע לבית החולים, גבר כבן 43 תושב ירכא, תקף רופא בכיר בחדר המיון. התוקף-מטופל התלונן על כך שאינו מקבל טיפול. לאחר מכן ניסה המטופל לתקוף רופא נוסף, במהלך ניסיון ההשתלטות עליו.

צוות המאבטחים ושוטר המוצב דרך קבע במרכז הרפואי השתלטו על התוקף, שהועבר לחקירה בתחנת משטרת נהריה. הרופא המותקף, שמצבו קל מאוד, קיבל טיפול במיון.

 

אולי גם זה יעניין אותך

יצוין כי רק לפני כחודש וחצי הותקפו שלושה מאבטחים במרכז הרפואי על ידי שלושה צעירים תושבי האזור, שהתבשרו כי אחת מבנות משפחתם מתה במרכז הרפואי. המתפרעים הכו את המאבטחים, שנזקקו לטיפול רפואי. הרופא הבכיר שהותקף: “הגבר הגיע אלינו בצעקות ובקללות, תוך שהוא טוען כי אינו מבין למה הוא לא מקבל טיפול. כשניסיתי להסביר לו שעליו לגשת ל’מיון מהלכים’, הוא החל לפתע לתקוף אותי בראשי ובאיברים נוספים בגופי. למזלי, הפגיעה לא הייתה חמורה, אך מיותר לציין שהתחושה הייתה מפחידה ולא נעימה”.

מנהל המרכז הרפואי, ד”ר מסעד ברהום, אמר לפני זמן קצר: “יש לנו אפס סובלנות כלפי כל מי שנוהג באלימות נגד הצוות הרפואי. אנו נפעל בכל המישורים, גם במקרה הנוכחי וגם בהמשך, כדי למנוע ולעקור משורש את התופעה הזו. אין לנו ספק שהמשטרה תטפל ביד קשה בכל מקרה אלימות כלפי הצוות הרפואי”

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך