קבלו חידוש: בשקט-בשקט עיריית חיפה מחדשת מימון ופעילות של תיאטרון “אלמידאן”. חיון מודה: “פועלים למען חידוש הפעילות”

האתר "המקום הכי חם בגיהנום" חושף שבשקט-בשקט בעיריית חיפה פועלים באופן נמרץ כדי לחדש תא פעילותו של תיאטרון "אלמידאן" בחיפה- התיאטרון שנסגר בשל ניהול בלתי תקין, התיאטרון שגרם לסערות ומחלוקות קשות כשהציג תכנים של מחבלים עם דם על הידיים ותכנים מסיתים נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל. אז מסתבר, כך לפי האתר כי העירייה מנסה למצוא דרך עקיפה להעביר תקציב לתיאטרון דרך עמותה שנייה ובכך לחדש את פעילותו. לפי האתר: "בימים אלו מתקיים מו"מ בין הנהלת התיאטרון לעיריית חיפה, לפיו התקציב שהזרמתו הופסקה יעבור לתיאטרון מחדש באמצעות עמותה אחרת שזהותה טרם נקבעה, שעוסקת בתיאטרון ותשגיח על ניהולו התקין".  
Tags

ג’וזף אטראש, יו”ר התיאטרון, טוען כי התיאטרון לא נסגר וממשיך בפעילות מינורית וזאת בשל התנכלות של משרד התרבות שלא מעביר אליו תקציבים. האחראי על תיק התרבות בעירייה, סגן ראש העיר דובי חיון מאש ואומר: “התיאטרון יפתח מחדש את שעריו, יחזור לפעול ויקום לתחייה. מאז עלייתנו לשלטון ובחירתנו בקואליציה של מרצ, אנו פועלים לחידוש פעילות התיאטרון. לא חייבים להסכים לכל הצגה אבל חייבים להילחם על זכותם להציגה. זו דמוקטיה ואלו חיים משותפים. לכן פעלתי ואפעל למען חידוש התיאטרון הערבי העצמאי”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close