גלית אמסלם וד"ר סער הראל. זכתה במכרז עם קידום גדול. צילום: משרד החינוךגלית אמסלם וד"ר סער הראל. זכתה במכרז עם קידום גדול. צילום: משרד החינוך

לאחר שזכתה במכרז למשרה בכירה במשרד החינוך, הודיעה מנהלת "הפתוח" בחיפה כי היא עוזבת. גם שם בית הספר משונה

מנהלת בית הספר "הפתוח" שגם משנה את שמו משנה הבאה, הודיעה כי היא עוזבת לטובת תפקיד בכיר במשרד החינוך במחוז חיפה. לפי משרד החינוך, זה כלל לא קשור למחאת ההורים שהייתה נגדה בתחילת השנה


הורי תלמידי בית הספר "הפתוח" בחיפה התבשרו אתמול במכתב שקיבלו ממנהלת בית הספר, גלית אמסלם, כי בסוף שנת הלימודים הנוכחית היא תעזוב את ניהול בית הספר.

כזכור, בתחית השנה הייתה מחלוקת גדולה ואף השבתת הלימודים מצד ההורים במחאה נגד אמסלם ושיטת הניהול שלה את בית הספר הייחודי. המחלוקת נפתרה על ידי גישור של משרד החינוך.

במשרד החינוך מציינים ומדגישים כי המעבר של אמסלם לתפקיד פיקוח במחוז חיפה מהווה קידום גדול עבורה ולא בא כתוצאה מהמחלוקת שהייתה בתחילת השנה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

במכתב להורים כתבה המנהלת אמסלם: "בשבועות האחרונים הוגשה לי הצעה מפתה וייחודית להצטרף לצוות הפיקוח של משרד החינוך בנושא הכלה ושילוב של ילדים. לעשייה בתחום זה השפעה רחבה וכלל אזורית על התפישה החינוכית. לאור האני מאמין שלי ולאחר לבטים ומחשבה מעמיקה הבנתי שלהצעה זו לא אוכל לסרב. לכן אני נדרשת לעבור מתפקידי כמנהלת בית הספר, וכמובן אדאג להעביר את ההנהגה ואת האחריות לאדם ראוי אשר ייבחר".

כאמור בזמן הקרוב ייצא מכרז לניהול בית הספר.

ובינתיים, לבקשת הנהלת בית הספר בשילוב ועד ההורים יוחלף שם בית הספר על פי שיטת הלימוד בו ויקרא "בית הספר הפתוח הדיאלוגי".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך