שתי המטפלות החשודות בהתעללות נעצרו שוב בחשד לעוד התעללויות. סטרו, הכו באגרופים וחנקו את הפעוטות חסרי הישע צילום מסךשתי המטפלות החשודות בהתעללות נעצרו שוב בחשד לעוד התעללויות. סטרו, הכו באגרופים וחנקו את הפעוטות חסרי הישע צילום מסך

סערה: לאחר שאחת הסייעות הודתה כי הכתה תינוקת בת חצי שנה במעון בחיפה, שתי הסייעות הורחקו רק ל-45 מטיפול בילדים. ההורים זועמים

סערה בעקבות ההחלטה לשחרר למעצר בית ולהרחיק רק ל-45 יום מטיפול בילדים את שתי הסייעות שחשודות בהתעללות בפעוטה בת חצי שנה במעון בחיפה. זאת למרות שאחת הודתה במעשים


אתמול בית משפט השלום בחיפה החליט לשחרר למעצר בית את שתי הסייעות שחשודות בהכאה והתעללות בתינוקת בת חצי שנה, שהייתה תחת טיפולן במעון ילדים פרטי בחיפה.

כזכור, האירוע הגיע לידיעת המשטרה ביום ראשון בערב, לאחר שאביה של הפעוטה בת החצי שנה שלקח אותה מהמעון הבחין בחבלות בפניה. הוא מייד דיווח למשטרה. השוטרים שהגיעו למעון-פעוטון, לקחו את צילומי מצלמות הגן וראו כי אכן יש עדויות להתעללות בפעוטה.

כבר בראשון בערב נעצרו שתי המטפלות-סייעות החשושות במעשים. לאחר חקירה קצרה אחת מהן הודתה במעשה. אתמול, בדיון להארכת מעצרן הודיע השופט כי הן משוחררות למעצר בית. אלא מה שהסעיר את הורי ילדי הפעוטון היא העובדה שהוא אסר עליהן לטפל בילדים במשך 45 יום בלבד, זאת למרות שאחת מהן כאמור הודתה במעשים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

כמו כן, בעלי הפעוטון הודיעו לשתיים כי הן מפוטרות לאלתר, אבל זה לא מנע את הסערה.

אחת מהאימהות שבנה בן התשעה חודשים נמצא באותו פעוטון פנתה ל"ניוזים צפון" וסיפרה: "אנחנו לא ישנים מאז שהאבא סיפר לנו מה קרה לבת שלו. אם הן הרביצו לתינוקת אחת, הן גם עשו את זה לאחרים בטוח. אלו תינוקות שלא יודעים לדבר ולא יכולים להתלונן. למה מרחיקים אותן ל-45 יום? אחרי 45 יום הן לא יהיו אלימות? למה הן צריכות לחזור לעבוד עם ילדים, שיפרסמו את הפנים והשם שלהן".

הורים אחרים גם הביעו כעס על כך שהשתיים יוכלו לחזור לעבוד עם ילדים למעשה אחרי חג הפסח: "לא יתכן שירביצו לתינוקות בלי הגנה ויתנו להן לחזור ככה הביתה ולחזור לעבוד בגני ילדים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך