בלעדי: כפי שהבטיח לתושבים, משה כחלון הצליח להביא להעברת הוסטל הפדופילים מטירת כרמל, לאחר שמשרד האוצר הגיע להסדר עם משר הרווחה

שר האוצר משה כחלון הבטיח לפני שלושה ימים לראשי ועד ההורים העירוני בטירת כרמל, כי יפעל להבערת הוסטל הפדופילים הפועל בעיר ומסעיר את כולה. היום, בלעדית אנו מביאים את ההסדר אליו הגיע כחלון עם מנכ"ל משרד הרווחה והסיכום לפיו ההוסטל יעבור עם מימון משרד האוצר שיעבור למשרד הרווחה לשם כך. לא רק הבטחת בחירות

בזכות התערבותו של שר האוצר, משה כחלון, לאחר שנפגש עם ועד ההורים העירוני בטירת כרמל רק לפני כשלושה ימים, הוסטל הפדופילים בטירת כרמל שגרם לסערה גדולה, יועבר מהמקום בתקופה הקרובה. כל זאת בזכות סיכומים אליהם הגיע כחלון עם מנכ”ל משרד הרווחה, כך אנו חושפים לראשונה הערב ב”ניוזים צפון”.

במשך השבועות האחרונים הוסטל הפדופילים בטירת כרמל הפועל מתוך בית החולים לתשושי נפש גרם לסערה גדולה בכל העיר ובקרב התושבים. התושבים באו בטענות לראש העיר, אריה טל ולעירייה על כך שאפשרו את קיום המקום.

טל טען כי העירייה לא ידעה מכך, אולם עד עכשיו העירייה לא הצליחה להביא לסגירתו של ההוסטל המאכסן בתוכו יותר מ-30 גברים פדופילים. התקיימו מספר רב של הפגנות, כמו כן התושבים הפגינו גם מחוץ לאיצטדיון סמי עופר ואף חסמו צירים, אך ללא הועיל. בשישי האחרון מאות תושבים קיימו שוב הפגנה סוערת.

אלא שלפני שלושה ימים, ביום רביעי האחרון, שר האוצר משה כחלון נפגש עם ראשי ועד ההורים העירוני בטירת כרמל בראשות דניאל בן עשור, מאיר רן, לירון אגמי ואורית האלי. כחלון שמע על הבעיה שמסעירה את העיר טירת כרמל והבטיח לפעול בנושא. אלא שהתושבים לא שיערו שכחלון יפעל כל כך מהר ושגם בתוך קלחת הבחירות יקיים את הבטחתו.

 

וכך קרה שכחלון עם יציאתו מהפגישה עם ועד ההורים והתושבים פנה במיידי למנכ”ל משרד הרווחה וביקש לשמוע ממנו מה צריך לקרות כדי שההוסטל המדובר יעבור מטירת כרמל. מנכ”ל משרד הרווחה הסביר כי מדובר בעלויות ותקציב שנדרש כדי להעתיק את המקום לאתר אחר שלא בטירת כרמל.

וכך שר האוצר, משה כחלון הודיע כי משרד האוצר יקצה לכך משאבים וקיבל התחייבות ממנכ”ל משרד הרווחה כי כבר מחר בבוקר- בראשון, משרד הרווחה יתחיל בהליך העתקת ההוסטל למקום אחר.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close