חסימת הצומת בכניסה הצפונית לטירת כרמל. המאבק בהוסטל מחריף. צילום: עצמיחסימת הצומת בכניסה הצפונית לטירת כרמל. המאבק בהוסטל מחריף. צילום: עצמי

הסלמה במאבק נגד ההוסטל בטירת כרמל: הורים לא שולחים את ילדיהם לבתי הספר. בחמישי השבתה כללית. אמש- חסימת כבישים ועצורים

המאבק בהוסטל הפדופילים בטירת כרמל עולה מדרגה- אמש תושבים חסמו צירי תנועה והפגינו, כשהמשטרה עצרה כמה מהם. הורים רבים בוחרים שלא לשלוח את ילדיהם לבתי הספר. ביום חמישי הקרוב השבתת כל מערכת החינוך בעיר. התושבים מבטיחים: "זו רק ההתחלה עד שהמקום הזה יסגר"


מאבק התושבים בטירת כרמל בהוסטל הפדופילים שפועל בעיר הולך ומחריף. אתמול- לפני משחק נבחרת ישראל ב”סמי עופר” תושבים מטירת כרמל הפגינו וחסמו צירים בכמה מוקדים. באחד- בכניסה הצפונים לטירת כרמל התושבים חסמו את ציר התנועה של הרכבים מכיוון תל אביב לאיצטדיון, במשך חצי שעה. לאחר חצי שעה השוטרים ניסו לפנות אותם מהמקום והמצב הסלים, כשכמה מהמפגינים נכנסו לעימות עם השוטרים ובמקום נעצרו שלושה מבוגרים ושני קטינים.

במקביל בפתח האיצטדיון התקיימה גם הפגנת מחאה של תושבים ובו בזמן התקיימה הפגנה גם מחוץ להוסטל עצמו, כשלטענת המשטרה חלק מהמפגינים השליכו אבנים לעבר ההוסטל ושלושה קטינים שם נעצרו בעקבות כך.

 

אולי גם זה יעניין אותך

המאבק גם הגיע למצב שבימים האחרונים יותר ויותר הורים בעיר החליטו שלא לשלוח את ילדיהם לבית הספר. ההורים דרשו מוועד ההורים העירוני להשבית את הלימודים- כרגע, הוכרזה שביתה בכל מוסדות החינוך בעיר ביום חמישי הקרוב. בקרב הורים רבים יש כעס על הוועד: “יום שביתה אחד לא יעשה כלום, כמה ימים כבר יזעזעו את המערכת. מאחר ולא נענינו, אז הורים רבים החליטו בימים האחרונים שלא לשלוח את הילדים לבתי הספר והגנים ומי שיכול נשאר איתם בבית”.

בינתיים, תושבים מעידים כי הבוקר המשיכו להגיע משאיות עם ציוד בנייה כדי להמשיך ולבצע בנייה בהוסטל, זאת בניגוד למה שהובטח להם על ידי העירייה שבינתיים העבודות במקום מוקפאות.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך