הרכב עם פתק עליו של עיריית חיפה, חונה מחוץ לאיצטדיון על מדרכה ולא זוכה לקנס. למה? צילום: פייסהרכב עם פתק עליו של עיריית חיפה, חונה מחוץ לאיצטדיון על מדרכה ולא זוכה לקנס. למה? צילום: פייס

בזמן שתושבים רבים קיבלו דוחות אמש בגלל מצוקת חנייה ב"סמי עופר", עובדי עירייה חנו על מדרכות ללא מפריע, בחסות פתק העירייה

אם לא די ששוב פקחי עיריית חיפה נשלחו אמש לאיצטדיון "סמי עופר" וחילקו אינספור דוחות בסך 500 שקל לחונים במקומות שונים, בגלל מצוקת החנייה, הרי שמסתבר שעובדי עיריית חיפה שהגיעו עם רכב עליו פתק העירייה יכלו לעשות ככל העולה על רוחם מבלי להיקנס. שווים בפני החוק?


אמש, במשחק נבחרת ישראל מול אוסטריה שהסתיים בצורה חלומית עבור אוהדי הכדורגל כחול-לבן, הסיפור הסתיים בצורה הרבה פחות חלומית עבור רבים שהגיעו עם רכבם לאיצטדיון ונאלצו לחנות במקומות אסורים בגלל מצוקת החנייה החריפה.

הם יצאו ממשחק עם 6 שערים וקיבלו דו"ח בסך 500 שקל, כשפקחי עיריית חיפה "חגים" במקום כבר שעתיים לפני פתיחת המשחק. לכאורה, אפשר לקבל את הדוחות לחונים במקומות אסורים – למרות שכבר נאמר וכנתב רבות על מצוקת החנייה במשחקים כאלו ועל כך שהעירייה מנצלת זאת בכדי לעשות רווחים קלים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

אלא מה שהכעיס רבים שיצאו החוצה הוא המראה שנצפה בתמונה. עובדי עירייה שונים החליטו שלשים פתק של העירייה על הרכב פוטר אותם מכל קנס ואכן כך היה. רכבים שונים של עובדי העירייה ועיריית חיפה חנו בלא מפריע על המדרכות ולא זכו לאף דוח. גם כאשר הם חסמו מדרכות להולכי רגל ולהורים עם עגלות תינוק, כפי שניתן לראות.

החוק שווה בפני כולם? כנראה שלא עבור פקחי עיריית חיפה.

מעיריית חיפה עדיין לא התקבלה תגובה בנושא.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך