בלעדי: תושבים בטירת כרמל נסערים ומתקהלים סביב המשטרה לאחר שלטענתם פדופיל ניסה לתקוף בשנית ילדה בת 13

לפני מספר ימים ביום בו נערכה העדלאידע בטירת כרמל ילדה כבת 13 התהלכה ברחוב ולפתע הרגישה שגבר בשנות החמישים לחייו מנסה למשוך אותה בכוח ולגרור אותה. הילדה המבוהלת הצליחה להשתחרר מאחיזתו ורצה לספר לאמא שלה על מה שקרה. בשל כל פרשת הוסטל הפדופילים, האם הזהירה את הילדה שלא להסתובב לבד. אלא שהיום הילדים שבו לבית הספר וכך גם הילדה וכשיצאה מבית הספר, שוב התקרב אליה אותו חשוד וניסה לגרור אותה. אלא שהפעם הילדה עשתה כפי שהנחתה אותה אמה, והחלה לצעוק. לדבריה הצעקות הבריחו את אותו חשוד. האמא מיהרה עם הילדה למשטרת טירת כרמל. לדברי האמא, השוטרים לא הופתעו וערכו מייד סריקות והגיעו לדירת מגורים בקרבת מקום. הם שאלו את הילדה לשמות 2 גברים, שלטענתם הם מוכרים כבעלי הרשעות מין. העובדה שהשוטרים הגיעו כמעט מייד לחשוד ושהוא מוכר להם, עוררה את כעסם של תושבים רבים והסיפור עבר מאחד לשני. הורים רבים מתגודדים בשעה זו מחוץ למשטרת טירת כרמל ודורשים לדעת מדוע מורשעי מין לכאורה מתגוררים בבנייני מגורים מבלי שהשכנים והסביבה מודעים לכך.  
Tags

כרגע הרוחות סוערות מאוד, וכל זה כאמור מתווסף לסערה שקיימת בעיר עקב קיומו של ההוסטל לפדופילים שקם בתוך מתחם בית החולים לבריאות הנפש ונמצא בסמוך ובתוך שכונת מגורים.

התושבים קראו לקיים הפגנה גדולה הערב מחוץ לאיצטדיון סמי עופר, שם יערך היום משחק של נבחרת ישראל ויגיעו אליו תקשורת וקהל רב.

בתמונות: החשוד לכאורה במעשה, לפני שנעצר.

וכן: התגודדות התושבים מחוץ לתחנת המשטרה של טירת כרמל.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close