ההזמנות לבוחר שתושבים בטירת כרמל קרעו במחאה על אוזלת היד של הממשלה בראשות הליכוד. צילום: מאבק בהוסטלההזמנות לבוחר שתושבים בטירת כרמל קרעו במחאה על אוזלת היד של הממשלה בראשות הליכוד. צילום: מאבק בהוסטל

תושבים בטירת כרמל קורעים את ההודעות לבוחר ומכריזים: “רובנו ‘ליכוד’, לא נצביע להם כל עוד ההוסטל לפדופילים יהיה כאן ושר הרווחה מטעמם יצפצף עלינו”

המאבק של תושבי טירת כרמל בהוסטל לפדופילים שנפתח להם בלב שכונת מגורים וליד בית ספר בעיר עולה מדרגה. ביום שישי צפויה הפגנה וגם: תושבים מכריזים שהם לא ילכו לבחור בליכוד כל עוד שר הרווחה מטעם הליכוד מצפצף על ביטחון ילדיהם. "אמהות לילדות שנאנסו בעיר על ידי פדופילים בוכות כל יום"


כבר למעלה משבועיים ימים תושבי טירת כרמל מנהלים מאבק גדול נגד ההוסטל לפדופילים שנפתח בתחומי בית החולים לבריאות נפש בעיר. עם היוודע העובדה כי במקום נמצאים למעלה מ-20 גברים שהורשעו בפדופיליה ומטופלים שם, במרחק פסיעה מבית ספר במקום ובתוך שכונה ורחוב הברוש המאוכלסים בילדים רבים, יצאו תושבים רבים בעיר להפגנות מחאה ודרשו את התערבות העירייה.

בעיריית טירת כרמל לטענתם הופתעו אף הם מקיום ההוסטל הזה, שהוא באחריות משרד הרווחה. לטענתם אף אחד לא יידע אף גורם בעירייה על קיום ההוסטל ואף יתרה מכך מבדיקה עם הרוחה המחוזית – אף הם לא ידעו על פתיחת ההוסטל לפדופילים.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

בימים האחרונים העירייה סגרה שביל גישה שנבנה מההוסטל אל תוך רחוב הברוש ושכונת המגורים, שאיפשרה להם לעבור מההוסטל אל תוך השכונה בלא מפריע. עיריית טירת כרמל דרך עורך דין ששכרה את שירותיו הוציאה צו סגירה לשביל ודאגה לסגור אותו בגדר. בנוסף, העירייה פועלת מול גורמים במשרד הרווחה בכדי להעביר משם את ההוסטל לפדופילים, אלא שעד עכשיו אין היענות.

בשל זאת, תושבים רבים בטירת כרמל החליטו לצאת במחאה מקורית- טירתכרמל היא עיר שמזוהה עם הליכוד שבה חבר גם ראש העיר, אריה טל. תושבים רבים קרעו את ההודעה לבוחר לבחירות הקרובות ויוצאים בקריאה שלא להצביע לליכוד, שבה מכהן שר הרווחה הנוכחי, חיים כץ שלדבריהם “הוא לא מתייחס למצוקה שלנו ולא סופר אותנו”.

שביל הגישה שיצא מההוסטל לשכונה ורחוב הברוש שהעירייה דאגה לסגור. צילום: מאבק ההוסטל

לוזנה, תושבת המקום ואמא לילדים ומראשי המאבק מספרת: “מאז שסיפרו לנו שברח משם יום אחד פדופיל וככה גילינו על פעילות המקום, אני לא ישנה בלילה וכמוני הורים וילדים רבים. התקשרו אליי אמהות שהילדות שלהן בטירת כרמל נאנסו בעבר על ידי פדופילים. התקשרה אליי בחורה צעירה שבילדותה נאנסה בטירת כרמל על ידי פדופיל וסיפרה לי שמאז ששמעה על המקום היא לא מצליחה להמשיך בחייה”.

ביום שישי הקרוב, בשעה 10.00 ברחוב הרצל ברחבה ליד בנק הפועלים בעיר, תתקיים שוב הפגנה גדולה מאוד נגד משרד הרווחה ובקריאה להוציא את ההוסטל מהעיר.

ירון, אב שעומד להשתתף סיפר: “יש בחירות קרובות אז שביבי והממשלה שלו שאנחנו פה בטירת כרמל רובנו בחרנו בהם, יזיזו את עצמם וידאגו לילדים שלנו. איך יכול להיות שפותחים מקום בזה בלב שכונה, בשכונה שאפילו ראש העיר עצמו גר בה וליד בית ספר ומצפצפים עלינו ועל הילדים שלנו?”.

 

ההזמנות לבוחר שתושבים בטירת כרמל קרעו במחאה על אוזלת היד של הממשלה בראשות הליכוד. צילום: מאבק בהוסטלההזמנות לבוחר שתושבים בטירת כרמל קרעו במחאה על אוזלת היד של הממשלה בראשות הליכוד. צילום: מאבק בהוסטל
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך