בעל חיפאי תובע גירושין מאשתו המשמשת מורה. הסיבה: "היא התמכרה בצורה מוגזמת ל'כלה מאיסטנבול'. בזמן קיום יחסים היא קוראת לי 'פארוק'"

זה מה שעובר על גבר מחיפה לאחר שאשתו, מורה ואם לחמישה התמכרה לגמרי לסדרה "הכלה מאיסטנבול". לא מוכנה לקיים יחסי אישות בגלל שהיא במתח ממה שירה בסדרה וכשזה כבר קורא, היא קוראת לו במיטה פארוק


זה היה רק שאלה של זמן עד שעניין הסידרה שהפכה להיות התמכרות עבור נשים וגברים רבים בארץ "הכלה מאיסטנבול" יגיע בדרך זו אוא אחרת לסכסוכי זוגות ועתה בבית הדין הרבני בחיפה זה הגיע אף לידי דרישה למתן גט של גבר מאשתו המשמשת מורה ולהם חמישה ילדים.

זוג חיפאי שלהם חמישה ילדים, כשהאישה היא גם מורה יגיע לידי גירושין וזה בגלל הסידרה הפופולארית?

השבוע הבעל הגיש תביעת גירושין מאישתו באמתעות עו"ד טל זל. לבית הדין הרבני בחיפה כשהוא שוטח סיפור בלתי יאמן של פגיעה בחיי הזוגיות והמשפחה שלהם בשל הסדרה.

לפי טענת הבעל: אשתו נוהגת להעביר את מרבית שעות היממה בצפייה בסדרה. לדבריו לעתים היא צופה באותו פרק מספר פעמים ומדי יום היא צופה במספר פרקים של הסדרה "האישה, פשוטו כמשמעו, התאהבה בסדרת הטלוויזיה אהבת נפש של ממש והיא ככל הנראה מעדיפה אותה על פני הבעל", נכתב בתביעה לבית הדין.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

לפי הבעל הסדרה פוגעת גם בחיי האישות ביניהם- עד כדי כך שהאישה מסרבת במשך תקופה ארוכה לקיים עמו יחסים בטענה כי היא עייפה מדיי מצפייה של שעות בסדרה או שהיא במתח ממה יקרה בפרק הבא של הסדרה. אלא שהשיא הוא כשהאישה כבר נאותה לקיים יחסים. אז, לפי הבעל, היא קוראת לו בזמן קיום היחסים "פארוק" כמו גיבור הסדרה.

עורך דינו של הבעל סיפר כי: "ברשותנו שעות רבות של הקלטות בהם מתועדת האישה צופה בסדרה, במספר פרקים באותו היום, בעוד היא מתחמקת משאר מטלות הבית והמשפחה. ניתן בהחלט לומר כי ההתמכרות הקשה לסדרה שיבשה את דעתה של האישה והובילה את מרשי לנקיטת הליך הגירושין כנגדה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך