גזירת סרט קו 2 המטרוניתגזירת סרט קו 2 המטרונית

המטרונית ממשיכה להתקדם: שינויים ושיפורים במסלול קו 2 של המטרונית מחיפה בת גלים לקריית אתא

מסלול המשופר של קו 2 יאפשר למטרונית נסיעה על נתיב בלעדי לכל אורך הקו, ללא כל הפרעה מצד הרכב הפרטי. בנוסף, ימוקמו לאורך המסלול ארבע תחנות חדשות:


כחלק משיפורי מסלולי המטרונית, שמבצעת בחודשים האחרונים חברת יפה נוף, החל מתחילת חודש מרץ ישתנה מסלול קו מס' 2 של המטרונית מחיפה בת גלים לקריית אתא. המסלול המשופר של קו 2 יאפשר למטרונית נסיעה על נתיב בלעדי לכל אורך הקו, ללא כל הפרעה מצד הרכב הפרטי. בנוסף, ימוקמו לאורך המסלול ארבע תחנות חדשות: שתי תחנות חדשות על רחוב ההסתדרות במעבר ישיר לתחנות קו מס' 1, תחנת מוטה גור ותחנת בן צבי, תחנה חדשה על רחוב העמקים (קריית ביאליק) ותחנה חדשה על רחוב ביאליק (קריית אתא).

אולי גם זה יעניין אותך
גרסת הנהג וחברת דן השתנתה כל הזמן לגבי התאונה. צילום: יפה נוףגרסת הנהג וחברת דן השתנתה כל הזמן לגבי התאונה. צילום: יפה נוף
קו 2 המטרונית קרדיט יפה נוףקו 2 המטרונית קרדיט יפה נוף

המסלול החדש: לבאים מחיפה בת גלים, הקו ימשיך את מסלולו ישר על שדרות ההסתדרות ולא יפנה יותר ימינה ברחוב הדשנים לכביש עוקף קריות. הקו יפנה ימינה בצומת קריית חיים (צומת הצריף) וימשיך את מסלולו לאורך רחוב העמקים (קריית ביאליק) עד מחלף קריית אתא צפון, ומשם ימשיך במסלולו הרגיל ברחוב ביאליק (קריית אתא). השינוי תקף לשני כיווני הנסיעה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך