הקומיקאי החיפאי, גדי וילצ’רסקי, שילם ביוקר רב על פוסט שכתב נגד שוטר תנועה

  פוסט אחד שכתב הקומיקאי החיפאי, גדי וילצ'רסקי נגד שוטרי תנועה שעצרו אותו בחשד כי נהג בשכרות בלילה לפני 4 שנים עלה לו ביוקר רב, כשהשוטרים לא ויתרו ותבעו אותו על הביטויים המעליבים שכינה אותם בפוסט. באחד הלילות באפריל 2014 עוכב וילצ'רסקי על ידי שוטר התנועה שהחליט לתבוע אותו וכן שוטר נוסף שהיה עמו במשמרת, והתבקש להתלוות אליהם לניידת על מנת לנסוע לחפ"ק סמוך בו נמצאים שירותים כימיים, על מנת שימסור דגימת שתן. אלא שוילצ'רסקי סרב בתוקף לתת דגימת שתן לאחר שהתייעץ עם עורך דינו שאמר לו כי לא יתן. בעקבות כך נכתב לו דו"ח על נהיגה בשכרות. כשהתבקש לחתום על הדו"ח בו צוין המועד בו הוא מוזמן לדיון, סירב לחתום בטענה כי חשב שהשוטר מנסה להערים עליו ולהחתים אותו על הודאה בעבירה . וכך ויצ'רסקי ש לביתו, נכנס לעמוד הפייסבוק שלו שאחריו עוקבים גולשים רבים והחל לכתוב פוסט זועם רווי בקללות כנגד אותו שוטר תנועה. וכך כתב וילצ'רסקי: ""לא רק שאתה השוטר הכי טיפש שפגשתי בחיים שלי, אתה גם בן אדם נאלח ומנוול, שניסה לתפור תיק לאזרח חף מפשע. אני רק תוהה מה קורה לאדם הסביר, שבשעה 5 בבוקר מותש מהחקירה ומהיחס המשפיל שלכם, חותם על מסמך שכזה בלי לקרוא אותו ונופל בפח כזה, שאפס כמוך טמן לו. נתראה בבית משפט יא כלב".
Tags

השוטר שראה את הפוסט ששותף על ידי עוקבים רבים של ויצ’רסקי החליט לתבוע אותו על העלבת עובד ציבור.

וילצ’רסקי טען בבית המשפט כי הוא הושפל על ידי השוטר וכי התבקש לתת דגימת שתן בניידת לעיני עוברים ושבים.

אלא מצלמה בניידת השיטור שצילמה הכל הוכיחה כי וילצ’רסקי אינו דובר אמת וכי הוא מעולם לא הושפל ובטח שלא התבקש לתת דגימת שתן ברחוב, אלא בחפ”ק.

השופטת קיבלה כי הפוסט רווי הקללות הוא בגדר הוצאת דיבה ולשון הרע וכך הטילה על וילצ’רסקי לשלם לשוטר סכום של לא פחות מ-115 אלף שקל פיצוי!

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close