מינויים חדשים בבית החולים "כרמל"

בית חולים "כרמל" התחדש ב־4 מינויים חדשים ומכובדים: מנהל השירות הניתוחי לשחזור שד, מנהל שירות מיון פנימי, מנהל שירות צנתורים ומנהלת שירות דיאליזה פריטונאלית


שינויי תפקידים בבית החולים "כרמל". ד״ר עיסה מטאנס מהיחידה לכירורגיה פלסטית מונה לתפקיד מנהל השירות הניתוחי לשחזור שד. ד"ר מיכאל גולדברג מחדר המיון מונה לתפקיד מנהל שירות מיון פנימי. ד"ר נאדר ח'דר מהמערך הקרדיולוגי מונה לתפקיד מנהל שירות צנתורים. וד"ר טטיאנה טנסיוצ'וק מהמחלקה הנפרולוגית מונתה כמנהלת שירות דיאליזה פריטונאלית.

לאירוע חלוקת כתבי המינוי החדשים בהנהלת בית החולים באו מנהלי המחלקות ונציגי ההנהלה כדי לברך ולהוקיר את בעלי המינויים החדשים.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג בירך את בעלי המינויים החדשים ואמר כי הוא שמח על הבחירה של כל אחד ואחד מהם, וכי כולם הם רופאים מרכזיים וראויים לבחירה בהם. "גם תמהיל הרופאים שנבחר מייצג את כל הרבדים וגוונים היפים שלנו בכרמל".

אולי גם זה יעניין אותך

פרופ' ירון הר שי מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ב"כרמל" וב"לין" בירך את ד"ר מטאנס: "ד"ר מטאנס הגיע כרופא צעיר וגדל איתי יחד עם המחלקה, הוא מנתח רופא ואדם מיוחד ואני לא יכול לדמיין את המחלקה בלעדיו. הוא המתמחה הראשון בפלסטיקה שסיים בכרמל, ולאחרונה הוא התחדש גם במינוי כמרצה קליני בפקולטה". ד"ר מטאנס הודה על המילים החמות, וציין כי המינוי מחזק אותו לתת יותר לטובת בית החולים.

מנהל המיון ד"ר סלים חלבי ברך את סגנו ד"ר גולדברג ואמר כי ד"ר גולדברג הוא יד ימינו עומד בחזית המיון, נותן את כולו לעבודה מסור ואהוב ע"י המטופלים. ד"ר גולדברג הודה על הברכות ואמר כי מאז עלה ארצה כבר 20 שנה הוא ב"כרמל" ו: "כאן זה בהחלט הבית שלי".

מנהל המערך הקרדיולוגי פרופ' משה פליגלמן בירך ואמר כי ד"ר נאדר אלוף בקשר החם לחולים, וכי הוא עם לב פתוח לכולם. "ד"ר נאדר היה הראשון לנסוע להשתלמות בביצוע החלפת מסתמים בצנתור. הוא הביא את המיומנות והוא חלק בלתי נפרד מכל הצלחות המחלקה, וכולנו גאים בו". ד"ר נאדר, מהמצנתרים המובילים ב"כרמל", הגיע ב־1984 ומאז לא עזב. "זאת זכות גדולה בשבילי לעבוד במחלקה הקרדיולוגית", אמר ד"ר נאדר, "ותודה מיוחדת לפרופ' פליגלמן מנהל המחלקה שהוא האב והמנטור הכי טוב שיש לי ולכל המחלקה".

ד"ר ג'רי מרקוזון רופא בכיר מהמחלקה הנפרולוגית בירך את ד"ר טטיאנה על המינוי, ומסר כי היא רופאה מסורה נכס למחלקה ולבית החולים וכולם מאחלים רק הצלחות. ד"ר טטיאנה עדכנה כי לאחרונה הוכפלה כמות המטופלים ביחידת הדיאליזה ב"כרמל", והיא נחשבת מהיחידות הגדולות ביותר בישראל. ד"ר טטיאנה הודתה על הבחירה בה, והבטיחה להמשיך ולתת את כל כולה להצלחת המחלקה.

במהלך הטקס בירכו את בעלי המינויים גם סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית וד"ר דיוקמן סגן המנהל ואיחלו להם הצלחה רבה. מנהל משאבי אנוש של כרמל אהוד פקלר חילק לכל הרופאים כרטיסי עובד חדשים עם תארי המינוי החדשים וספר מתנה ומסר: "יש כאן סיפורים אנושיים מרגשים של צוות רפואי מדהים עם מרקם אנושי מרגש שיהיה לכולם בהצלחה".

 

צילום אלי דדון

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך