ביקור שרת הבינוי והשיכון בנשר

שרת הבינוי והשיכון, ח"כ ד"ר יפעת שאשא-ביטון, ביקרה הבוקר בנשר וקיימה ישיבת עבודה בבניין העירייה עם רועי לוי ובכירי העירייה. "הצורך בהתחדשות עירונית הוא צורך ביטחוני ולא נדל"ני"


ראש עיריית נשר אירח לביקור את שרת הבינוי והשיכון, ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון. בפגישה לקחו חלק מטעם עיריית נשר: מ"מ וסגן ראש העיר, ישי איבגי, סגן ראש העיר, גיאורגי גרשקוביץ, המישנה לראש העיר, אדוה קאופמן, חברי מועצת העיר: דני קרן, ופרח אסטרוגנו, מנכ"ל העירייה, צחי שומרוני, מהנדס העיר, אינג' ליאון גורודצקי, היועץ המשפטי לעירייה, עו"ד אלכס טנדלר, גזבר העירייה, רו"ח מיכה זנו, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים, אופיר אבוחצירה ובכירים נוספים.

 

אולי גם זה יעניין אותך

עוד השתתפו בפגישה, מנהלת המחוז במשרד הבינוי ושיכון, נירית מיכאלי, וגורמים בכירים במשרד השיכון במחוז, בחברת "עמידר", במנהל מקרקעי ישראל ומהאגודה לתרבות הדיור.

לוי סקר בפני השרה את תוכניות הבנייה הקיימות בעיר, את תוכניות הפיתוח שמקדמת העירייה, ואת הצורך בשיקום שכונות ותיקות ובקידום התחדשות עירונית. הוא ביקש את סיועה של השרה בקידום פרויקט מחיר למשתכן גם בעיר נשר.

"הצורך בהתחדשות עירונית הוא צורך ביטחוני ולא נדל"ני", אמר לוי וציין כי נשר היא עיר מאוימת היושבת על שבר יגור באזור רגיש ומועד לרעידות אדמה, וכעיר הנמצאת בקרב

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך