איך להוריד 35 קילוגרם בחצי שנה

רחל אביטן, אם לשלושה מקריית ים הגיעה למשקל של 100 ק"ג, החליטה לחשב מסלול מחדש ומספרת איך הכירה את מאמנת הכושר הקרייתית ליטל פרגן והשילה בתוך חצי שנה 35 ק"ג ממשקלה


כל חייה נאבקה רחל אביטן במשקל וחיפשה כל הזמן קיצורי דרך. לפני כחצי שנה נתקלה בפייסבוק בסדנת L2Power של מאמנת הכושר בוגרת וינגייט ליטל פרגן ומאז השתנו חייה מקצה לקצה.
"נכנסתי לסדנה אינטימית בהדרכתה של ליטל המדהימה. איתי היו עוד 8 בנות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתהליך שלי. מאוד אהבתי שכולן היו באותה רמת קושי שלי ושלא הייתי צריכה להדביק פערים. הרגשתי בבית, בתוך משפחה", מספרת אביטן, "התחלנו מאפס, ליטל לימדה אותנו איך לאכול הכל מבלי לעלות חזרה, איך להתמודד עם אכילה רגשית, ניפצה לנו המון מיתוסים והדריכה אותנו כיצד להתאמן נכון ואפילו גרמה לנו לאהוב ספורט".
אולי גם זה יעניין אותך

עוד מספרת אביטן, "כל שבוע היא שוקלת ומודדת היקפים בכל הגוף, לבד רק אני והיא. שבוע אחרי שבוע, ירדתי במשקל. האימונים מאתגרים מאוד, מהנים וממכרים. כל אימון חיכיתי לאימון הבא. בהתחלה מאוד קשה לשנות הרגלים אבל ליטל הייתה שם כמעט כל חייה, היא לימדה אותנו את התורה שלה. הלכתי אליה סקפטית, עוד לפני שהפכה להיות מוכרת מאד בתחומה".
"הביטחון העצמי שלי ודימוי הגוף עלה פלאים", מסכמת אביטן בגאווה. "ירדתי 3 מידות בג'ינס, ממידה 2XL למידה M".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך