ועד חדש בכרמל

14 חברים שנבחרו מ־6 סקטורים שונים הם הוועד החדש של עובדי בית החולים "כרמל". בראש - אירנה ברייב


אירנה ברייב אחות במחלקה הקרדיולוגית בבית החולים כרמל היא יו"ר ועד העובדים החדש שנבחר החודש בכרמל. ליו"ר אירנה מצטרפים עוד 14 חברי וועד חדשים שנבחרו מ־6 סקטורים  שבבית החולים ויחד הם מהווים את הוועד החדש של עובדי בית החולים כרמל.
"אני רואה לנגד עיניי את הצורך להסביר לשמור ולשפר את זכויות ציבור העובדים בבית החולים", אמרה ברייב. "אני מתכוונת לנצל את הניסיון הידע והיכולות שרכשתי במהלך השנים בבית החולים ומחוצה לו, ועל כן אפעל ללא לאות אתרום ואעשה כמיטב יכולתי לרווחת העובדים וקידום האינטרסים שלהם".

אולי גם זה יעניין אותך

ברייב בת 47 נשואה+2, עלתה לישראל כאחות ב־1996 והתקבלה לעבודה ב"כרמל". היא עבדה במחלקה האורתופדית – שנתיים כראש צוות פלסטיקה ו־13 שנה היא אחות ומדריכה קלינית במחלקה הקרדיולוגית.
"מקור השם אירנה הוא בשפה היוונית ופירושו שלום. אני באה לשרת את כולם מתוך אהבה ושלום ודאגה לעובדים", הוסיפה יו"ר הוועד החדשה. "אני הולכת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הנהלת בית החולים לטובת העובדים ולמענם. אני מאמינה שביחד נצליח לחזק את מעמדו של העובד בתוך בית החולים. תוך שמירה על כל זכויותיו. אני בטוחה ושמחה לראות כי נבחרה קבוצה מוצלחת ונבחרת של חברי ועד, קבוצה הטרוגנית המכילה מגוון רחב של נציגים מכל הסקטורים, ומאמינה שכל אחד ואחד רוצה לתת מכל הלב וכולנו נפשיל שרוולים ונלך ביחד קדימה לטובת העובדים".

לברייב מצטרפים חברי הוועד החדשים. מסקטור הסיעוד: מוזר ענת, רוגינסקי ריטה, אבו זלף איברהים, זהר ואסים, טל ורדי, ופילשטינסקי רומן. מסקטור המנהל: סולימן מרה. מסקטור כוחות עזר: קוזלי ראזי. מהסקטור הפרא רפואי: אבירם סיגל , ז'ק לאה. ומסקטור המעבדות: חדר בדארנה. זלאטקין יגאל נבחר לממלא מקום יו"ר הועד וסגן. אזרחי מאיה נבחרה לסגנית מטעם המנהל. ומוסא חוסין נבחר לסגן מטעם המשק והלוגיסטיקה.
בבחירות לוועד עובדי כרמל שנערכו בפיקוח וליווי של ההסתדרות במרחב חיפה השתתפו כ־800 עובדים מכל הסקטורים, כאשר ברייב קיבלה את כמות הקולות הגדולה ביותר ובהצבעה פנימית של חברי הוועד החדש נבחרה פה אחד לתפקיד היו"ר.
בוועד החדש יכהנו כמה ועדות לטובת העובדים בהם: וועדת רווחה, ועדת כספים, ועדת בטיחות, ועדת חניה ועוד. ברייב וכל חברי הוועד החדשים הודו ליו"ר היוצאת, פנינה וולף, על תרומתה רבת השנים והעשייה על המסירות והעבודה הקשה למען העובדים ושמירה על זכויותיהם.

 

צילום: אלי דדון

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך