שוב ראג'א זעתרא בפוסט שמלבה אש. מלגלג על חיילי צה"ל הלא מוסריים לטענתו בפוסט לחיפאים, שעונים לו: "אתה דמגוג זול". "אתה וקליש מביישים את חיפה ותושביה"

התגעגעתם? ראג'א זעתרא חוזר בפוסט שמעורר שוב כעס בקרב תושבים רבים. ושוב הוא מלגלג על צה"ל וקורא לו צבא לא מוסרי. התגובות הקשות של תושבי חיפה לא מאחרות להגיע בשעות האחרונות. וקליש רותם? כרגיל: שותקת


ראג'א זעתרא לא מפסיק לתקוף את חיילי צה"ל וצה"ל עצמו ולא מפסיק לעורר תסיסה ופרובוקציות ופילוג בקרב תושבי חיפה, כשהוא משתף באחת מקבוצות השיח בפייסבוק החיפאי פוסט שמעורר כעס רב. לפני מספר שעות הוא העלה פוסט ששוב "הבעיר" אש בקרב תושבי חיפה וישראלים רבים, כשהוא משתף סרטון בו נראים חיילי צה"ל פועלים בכפר ערבי ומנסים לבצע מעצרים, כשנשים מרביצות לחיילים שמבליגים.

זעתרא שלא התאפק כתב בזלזול על צה"ל וחייליו: "הצבא המוסרי בעולם פושט על טרוריסטים מסוכנים" – כשהוא מכוון בציניות לחיילים שאינם מוסריים ולטרוריסטים אלו הנשים שמכות את החיילים.

התגובות הקשות של תושבי חיפה רבים בקבוצת "חיפאים משפיעים" שם הוא שיתף את הפוסט, לא אחרו לבוא:

יגאל כתב לו: "הצבא אכן מוסרי ותומך טרור כמוך צריך להעביר לאחים שלך בלבנון ואו בסוריה".

 

אולי גם זה יעניין אותך

עדי הוסיף: "בטוח יותר מוסרי ממך או מהארגונים שאתה מצדד בהם. איש מביש. אתה וקליש ששמה אותך בעל תפקיד בעירייה שלנו".

גיא עונה לו: "מעניין איך דברים היו מתנהלים אם זה היה הפוך.. חבריך עם נשק נכנסים לבית של יהודים חסרי הגנה.. כמה גופות היו נשארות מאחור?".

ועוד אחרים: "אתה ממשיך לגרום להתססה בחסות קליש. נפלא. אתה והיא מביישים אותנו תושבי חיפה ואת העיר".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך