גבוה ויפה: עפר שכטר במופע סטנדאפ בביט צוחק על העולם ובעיקר על עצמו

מועדון הביט תפס בתקופה האחרונה האצה של כבוד בתחום הסטנדאפיסטים בארץ ולא מעט מהם מבקשים להגיע ולהופיע בביט, כשהם מודים על האירוח של יובי קאופמן, מנהל הביט, המקצועיות של הצוות המתפעל ובעיקר על החום והחיבוק שהם זוכים מהקהל שמגיע להופעות בביט. בשישי האחרון הופיע בביט עפר שכטר, שחוץ מטלוויזיה וקולנוע הוא גם חוטא כסטנדאפיסט ועושה את זה טוב ומצחיק. עפר סחף את הקהל במשך יותר משעה כשהוא יורד על העולם, הקהל וגם על עצמו, מה שהביא כמובן לפרצי הצחוק הגדולים ביותר. לפני עפר עלה לבמה הסטנדאפיסט המצליח, המשופשף והמצחיק, מני מלכה, שהרים את הקהל. לאחר ההופעה חיכו לשכטר לא מעט מעריצות ומעריצים והוא כמובן החזיר להם אהבה והצטלם עם כולם.
Tags
הביט כחממה לסטנדאפיסטים. קאופמן ומני מלכה. צילום עצמי

יובי קאופמן, מנהל הביט: “עופר שכטר הופיע לראשונה בחיפה עם מופע הסטנד אפ החדש שלו ולשמחתי זה היה בביט. אני מזמין את כולם להיכנס לדף הפייסבוק שלו ולראות קטעים נבחרים מההופעה ומבטיח שבקרוב מאוד הוא חוזר למופע נוסף.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close