סיור עומק מקצועי בקריית טבעון

"שיתופיות כמנוף לקידום למידה והישגים" - זה הנושא שעמד במרכז ביקור מקצועי בקריית טבעון שערך מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך

כחלק מקידום הראייה המוניציפלית, נערך אתמול ביקור עומק מקצועי במוסדות החינוך במערכת החינוך של המועצה המקומית קריית טבעון, בהובלת מנהל המחוז ד”ר סער הראל ובהשתתפות נציגים מהנהלת המחוז ומפקחי היישוב. הביקור עמד בסימן “שיתופיות כמנוף לקידום למידה והישגים”.

הביקור החל בבית הספר “קריית עמל”, שם הציגה סגנית ראש המועצה – סיגלית עין קדם את עמדת הרשות בהקשר החינוכי ואת שיתוף הפעולה עם המחוז, המפקחת המתכללת היישובית גילה בורנשטיין הציגה את נתוני הרשות לצד החוזקות והאתגרים; מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר הציגה את משנתה החינוכית ואת התכניות החינוכיות החדשות והישנות בהן לוקח היישוב חלק; מנהלת בית הספר טלי דלויה הציגה את עקרונות העשייה החינוכית בדגש על שיתופיות עם החווה החקלאית והצגת דגם השילוב בחינוך המיוחד.

המבקרים המשיכו אל בית הספר התיכון “אורט ע”ש גרינברג קריית טבעון”, שם הציג מנהל בית הספר איתי לוי את העשייה החינוכית בדגש על שיתופיות כמקור לצמיחה והתחדשות. בתום סבב הביקורים קיים מנהל המחוז “שולחן עגול” עם הצוות החינוכי של בית הספר, ומפגש עם כלל מנהלי הישוב לשיח אודות קידום הישגים לימודיים.

“התמקדנו הפעם בהיבטים של שותפויות, לקידום הישגים ותחושת השייכות, עבודה נכונה עם מורים ועם הרשות וגורמים אזרחיים”, מסר הראל. “מצאנו מערכת חינוך חזקה וטובה היודעת לרתום גופים שונים לקידום החינוך ביישוב, בחנו גם את השיתופים הפנים בית ספריים ויש לא מעט תובנות שניקח עמנו כחומר למחשבה ואולי ליישום במקומות אחרים”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close