“השראה גדולה. בהצלחה לאן שרק תפני.” השחקנית, עינת ויצמן, נפרדת בהתרגשות מחנין זועבי והתגובות ברשת זועמות

"מזוכיסטית שסובלת מתסמונת שטוקהולם, דוגלת בטרור, בוגדת, שחקנית כושלת, לא שפויה, לא מוסרית, צבועה, חולת נפש, עינת מי?" גולשים נזעמים תוקפים את ויצמן על התמונה ופוסט הפרידה מחנין זועבי

השחקנית, עינת ויצמן, ידועה כאמנית דעתנית ובשנת 2017 אף פסלה ועדת ההיגוי של פסטיבל עכו את הצגתה “אסירי הכיבוש”. אמש העלתה ויצמן את התמונה והפוסט הזה שגרר אחריו תגובות לא פשוטות שעדיין ממשיכות ונכתבות  “אפשר לראות בתמונה כמה אני מתרגשת לעמוד לצידה של חנין זועבי. כמה השראה קיבלתי ממנה גם ביכולת שלה לעמוד איתנה על עמדותיה המוסריות להמשיך ולייצג את הקול הפלסטיני מתוך לוע הציונות וגם בעמידה האיתנה מול כמויות אדירות של שינאה. השראה גדולה. בהצלחה לאן שרק תפני.”

ואלה חלק מהתגובות על הפוסט: 

דוד:במה את מעריצה אותה כל כך זבל שונאת ישראל גזענית נמושה תת אדם . ואת עינת מזוכיסטית שסובלת מתסמונת שטוקהולם או משהוא כזה מטומטמת ברמות רפש.” 
סיגל: “כשאין כלום בראש, זה מה שמקבלים.. הטמטום זועק ממך.”
ברוך: “עד לאן אפשר לרדת, לא צריך אוייבים אנחנו מייצרים אותם, שונאי עם ומדינה!”
מירלה: “בושה וחרפה זאת אומרת שאת דוגלת בטרור.”
אליה: “מי צריך אויבים כשיש אחת כמוך.”
קרן: “עמדות מוסריות בדיוק כמו אלה שהיו לאדולף היטלר.”
עודד: “שקר זה אמת, מלחמה היא שלום. זועבי היא גיבורה.. יש לך את ההזיה הזו ביותר ארוול?”
רועי: “את לא שפויה.”
דארין טאטור ועינת ויצמן עם שיח׳ סיאח אבו מדיע׳ם ממנהיגי מאבק התושבים בביקור הזדהות באל-עראקיב, נובמבר 2018. צילום: ויקיפדיה. Hilla Marwa Chipmanדארין טאטור ועינת ויצמן עם שיח׳ סיאח אבו מדיע׳ם ממנהיגי מאבק התושבים בביקור הזדהות באל-עראקיב, נובמבר 2018. צילום: ויקיפדיה. Hilla Marwa Chipman

והתגובות ממשיכות: 
רוברטו: “כולה שחקנית כושלת. מה אתם מתרגשים? היא נכשלה במקצוע שלה אז זאת הדרך שלה לקבל קצת תשומת לב. מה לעשות שבשביל להיות שחקן לא צריך להיות חכם? היא כנראה שכחה שהתפקיד שלה הוא לשעשע, ולא להתערב פוליטית. אבל אפילו לשעשע היא לא מצליחה לעשות. עינת מי?”
מנו: “להקיא ממך, עינת הבוגדת מצטלמת עם מחבלת!”
עופר: “יותר פתטית מזועבי לא חשבתי שיש והנה הופיעה הגברת ויצמן במלוא טמטומה.”
רותי: “פשוט להחליף לה את הכדורים.”
שרון: “שתי חולות נפש שטופות שנאה.”
גונן: “עינת ויצמן את בן אדם לא מוסרי, תומכת ברצח למען הסגת מטרות פוליטיות משום שאת תומכת בזועבי,אין במאבק הערבי בארץ שום חוט שדרה מוסרי,תראי לאן הפסבדו ליברליות הובילה אותך,אין לך שום חוט שדרה מוסרי..זועבי היא לאומנית ערבית ,לך אין בעיה עם זה,את הלאומנות היהודי תגדירי בוודאי כפשיסטית,מה שהופך אותך גם לא מוסרית וגם וגם צבועה,לא זועבי לא גיבורה.”
עמוס: “לדעתי זה ערב רב והיא העברה בכלל ערבייה.”
שי כרמלי פולק, יוצר הסדרה ‘זבנג’ ובנו של השחקן, יוסי פולק הגיב ‘כבוד גדול לשתיכן.’ וזכה אף הוא לכינויים ‘בוגד נקלה’ וטרול.  
גם המשוררת הערבייה הישראלית, דארין טאטור, גיבורת ההצגה חדשה של ויצמן, שבעקבות פרסומיה בפייסבוק הורשעה במאי 2018 בהסתה לטרור ובתמיכה בארגון טרור, ונידונה לחמישה חודשי מאסר, הגיבה “שתי נשים מדהימות ומליאות השראה בשבילי. אוהבת את שתיכן. גאה בכן.” וזכתה לתגובות קשות.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close