ביקור מנהל חברה ונוער

צוות מנהל חברה ונוער של משרד החינוך ביקר בקרית אתא. "מערכת החינוך בקרית אתא פועלת בשלמות פדגוגית ומהווה דוגמה ברמה ארצית"


השבוע ביקר צוות של מנהל חברה ונוער במשרד החינוך בבתי הספר בעיר למפגש היכרות עם אשר ארביב המפקח הרשותי החדש שמחליף בתפקידו את שולה בוחבוט. בביקור השתתפו ראש העיר יעקב פרץ, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך עטרה מירב ברגר, מנהלת מרכז הנוער חני קוז’קרו, מנהלת מחלקת החינוך יעקב טאוב ומנהלת המנהל במשרד החינוך, עינב יניב שוורץ.

הביקור כלל סקירה מקיפה על הפעילות בתחום הצעירים בעיר ושיתוף הפעולה הפורה עם המנהל הכולל פעילות בבתי הספר, בתנועות הנוער, במד”צים ובקבוצות המנהיגות ובמרכז הנוער.

 

אולי גם זה יעניין אותך

לדברי אשר ארביב בעיר נעשית עבודה מצוינת וניכר כי קיימת השתתפות הולכת וגוברת מצד בני הנוער בשלל הפעילויות שהרשות מקיימת עבורם. בקרית אתא קיימת אחדות, זהות קהילתית ומעוף איתנים, תוך דגש על מעורבות הרשות, הצוות החינוכי, ההורים והתלמידים. לדברי מנהלת המנהל עינב יניב שוורץ: “מדובר בשלמות פדגוגית של רצף חינוכי הרמוני המהווים דוגמה לרשויות אחרות בכל הארץ. קיימת בקרית אתא השקעה עירונית היוצרת קהילתיות במלוא מובן המילה, קידום של ערכים ותחומי דעת המשולבים בצורה עמוקה ויסודית”.

ראש העירייה, יעקב פרץ בירך את המשתתפים: “העשייה החינוכית בקרית אתא החלה ברעיון של יצירת בתי ספר קהילתיים המשתפים את התלמידים, ההורים והצוות החינוכי. הפעילות מתחילה כבר בגני הילדים, שם נוטעים את שורשי המצוינות המושרשים היטב באדמה. עיריית קרית אתא שמה את בני הנוער במרכז העשייה החינוכית ומרכז הנוער והצעירים בעיר מותאם לבני הנוער ומעניק להם מקום ראוי לעשייה קהילתית”.

 

 

צילום: רפי עשור

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך