יובי קאופמן ואיתן פרדו מציגים: היומולדת! חמישי, 13.12, 21:00, וודג’ווד 2. ההכנסות קודש לתרומה לעמותות ‘חודש טוב’ ו- ‘יחד למען החייל’

חיפה מתכוננת ליומולדת המשותפת של שני הכוכבים החברתיים של חיפה, יובל קאופמן ואיתן פרדו, שתי דמויות חיפאיות אהודות וידועות המוכרות מעשייתם הרבה בתחומים רבים ובעיקר בפן החברתי למען הכלל כשעכשיו הם מאחדים כוחות להפקת יום הולדת משותפת שהיא כולה תרומה לקהילה כמובן. כשני קשתים שנולדו בחנוכה הם מבקשים להפיץ אור ושמחה לסביבה עם הפקה מרשימה ומטרה נעלה– תרומה. הכנסות האירוע יהיו קודש עבור עמותת 'חודש טוב' שבראשה עומד איתן פרדו- הדואגת לרווחת החולים בבתי החולים ברחבי הארץ ולמען הסניף החיפאי של 'יחד למען החייל' שבראשו עומד בין היתר יובל קאופמן. החיפאים יודעים שאיתן פרדו ויובל קאופמן פועלים כל השנה בחיפה ולמען חיפה טובה יותר, וזה הזמן והמקום להחזיר להם כבוד ולעשות טוב וכמובן גם ליהנות כי המסיבה, כמו כל המסיבות של יובי לאורך השנים, תהיה פצצה.
Tags
קאופמן ופרדו. היומולדתקאופמן ופרדו. היומולדת

יובל קאופמן, מסיבה כמו בימים הטובים של פעם?

הימים הטובים עדיין כאן מבחינתי כי העשייה התרבותית והחברתית אף פעם לא נגמרת, הפעם החלטנו איתן פרדו ואנוכי לאחד כוחות ולהרים הפקת יום הולדת  כיפית, אמיתית וחיפאית. ראשית היא תתקיים במועדון חדש במרכז הכרמל, שעבר שנה לא פשוטה עם השיפוץ, בשם וודג’ווד 2 כשם הרחוב בו הוא שוכן, הוותיקים בינינו יזכרו אותו בשמות אחרים- הפרפר, פרזידנט והסמינר והצעירים יותר כספרייה, הוא ממוקם בלב הכרמל, מתחת לפונדק הדב, ככה שאפשר להגיע בכיף גם במונית.

 ומה יהיה באירוע?

נתחיל בפירגון לאיש לילה צעיר בתחילת דרכו, עדן סגל ובזה שנעודד אנשים להיחשף לאדם ולמקום שלו. ומה יהיה? אנחנו נפנק עם בר קוקטיילים מושקע, כיבוד ואווירה טובה שיהיה אחראי לה די.ג’י טל דואק, ועוד הרבה הפתעות שיקרו במהלך הערב והכי חשוב כמובן- הכנסות הבר יועברו לתרומה לעמותת חודש טוב וליחד למען החייל חיפה- כך שרווחת החולים והחיילים לנגד עינינו.

פרגון למקום חדש. ווג'ווד 2פרגון למקום חדש. ווג'ווד 2

יובי ואיתן. היומולדת!

יום חמישי 13/12

וודג’ווד 2 חיפה

הכניסה חופשית

החל מ21:00 ועד השעות הקטנות של הלילה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close