ישיבת מועצת עיר ראשונה בקרית אתא

חברי מועצת העיר החדשה של קרית אתא התכנסו לישיבה ראשונה. "בטוחני כי חברי המועצה מבינים את גודל המעמד והאחריות המוטלת עליהם למען קרית אתא ותושביה"


מועצת העיר החדשה התכנסה השבוע (יום ג') במרכז הנוער העירוני לישיבתה החגיגית הראשונה מאז הבחירות, בנוכחות בני משפחותיהם של חברי מועצת העיר וציבור התושבים.

הישיבה כללה דברי פתיחה וברכות מפי ראש העירייה יעקב פרץ, הדלקת נרות חנוכה ע"י הרב הראשי אליהו מיימון ופרידה מחברי המועצה הפורשים שהוזמנו לקבל מידי ראש העיר תעודת הערכה ושי: איגור קמר, אבי גרינבלום, יורם צברי ואברהם מועלם שאף נשא דברים בשם חברי המועצה הפורשים. במעמד זה נפרדה העירייה גם מהיועץ המשפטי הוותיק- עו"ד חיים מלכא לאחר 18 שנות פעילות.

אולי גם זה יעניין אותך

במהלך הישיבה חתמו חברי המועצה על הצהרת אמונים והתחייבות למלא את תפקידם במסירות ולעשות כמיטב יכולתם למען פיתוח העיר ולמען רווחת תושביה.

מועצת העיר החדשה אישרה את מינויי סגני ראש העיר: עו"ד מימון טולדנו (אשר משמש גם כמ"מ ראש העיר), אריה מייזלס ועדנה שטרניק וכן את מינוי חברי מועצת העיר בוועדות העירייה השונות. מועצת העיר אישרה גם מועד קבוע לישיבות המועצה: בכל יום רביעי הראשון של כל חודש בשעה 19:00. בהנחיית ראש העיר כל הישיבות יהיו פתוחות לציבור.

להלן רשימת חברי מועצת העיר החדשה: יעקב פרץ, עו"ד מימון טולדנו, רועי בן שלוש, עו"ד עטרה מירב ברגר, עו"ד עמנואל סולמונוב, הרצל יהודה, עופר ברבי, עו"ד סימון מושיאשוילי, עו"ד עדנה שטרניק, אריה מייזלס, עופר מועלם, ציון אסולין, הילה רובין שלם, רואי דוד, ניר יעקובי ואייל בר.

לדברי פרץ: "מועצת העיר היא הגוף האחראי על כלל פעילות העירייה. על שולחנה מתקבלות ההחלטות החשובות והמהותיות ביותר בקביעת עתידה ואופייה של העיר. במהלך השנים יצרנו שיח אמיתי ואיכותי בקבלת ההחלטות ובטוחני כי חברי המועצה מבינים את גודל המעמד והאחריות המוטלת עליהם למען קרית אתא ותושביה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך