יום המורה הישראלי – פשוט אומרים תודה

מחר (חמישי) תציין מערכת החינוך במחוז חיפה את "יום המורה" ה־6 של מדינת ישראל


כמדי שנה בכ"א בכסלו יחול "יום המטרה". מטרת היום היא להביע את הערכת הציבור לכלל עובדי ההוראה, לרבות מורים, מורות, גננים וגננות, סייעים וסייעות, מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחת החברה.

ביוזמת "יום המורה" שותפים מגוון ארגונים וגופים חינוכיים מובילים במדינת ישראל, לצד אנשי רוח ונבחרי ציבור, שביחד מבקשים לשים את עובדי ההוראה במרכז השיח הציבורי ולהודות להם/ן על מסירותם הרבה ועבודתם מלאת המשמעות.

במסגרת אירועי "יום המורה" משולבת פעילות ענפה במחוז חיפה, ביישובים השונים במחוז, במרכזי הפסג"ה וכמובן בבתי הספר ובגני הילדים. כמו כן היום יצוין במרחבים דיגיטליים מחוזיים לצד פעילות שטח ובתקשורת.

במהלך היום יקיימו גני הילדים, בתי הספר ומרכזי הפסג"ה, מגוון פעילויות חינוכיות וערכיות לאות תודה והוקרה לצוותי החינוך.

אולי גם זה יעניין אותך

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב מסר: "ביום המיוחד הזה, יום המורה, החברה הישראלית עוצרת לרגע ואומרת תודה לצוותי ההוראה. למורים ולמורות, לגננים ולגננות, ולכל הצוותים החינוכיים. תודה על ההשקעה, המקצועיות והמחויבות הבלתי מתפשרת, מחויבות לא לוותר על אף ילד. ביום הזה אנו שבים ומזכירים שעובדי ההוראה הם המפתח להצלחה ולשגשוג של החברה הישראלית. עשייה חינוכית היא שליחות שראויה לכל הוקרה, ואני נרגש לראות את החיבוק הציבורי החם שזוכים לו עובדי ההוראה ביום זה".

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל הוסיף: "אני מבקש להודות לכם, עובדי החינוך וההוראה במחוז חיפה, על פועלכם, ולאחל לכל אחת ואחד מכם כי תשכילו להמשיך בעבודתכם הברוכה להצעדת ילדינו להישגים אקדמיים וערכיים כאחד. יום המורה העומד בפתח היינו יום שכולו לכבודכם, המשיכו בשליחות החשובה של חינוך הדור הנוכחי אשר מהווה את עתיד החברה הישראלית. בידכם היכולת לעצב את עתידה של מדינת ישראל למצוינות ולהצלחה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך