מחוז חיפה אירח את מנכ"ל משרד החינוך

חדרה אירחה את מנכ"ל משרד החינוך ומפקחי המחוז ליום למידה והיכרות של מוסדות החינוך בעיר


מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב מלווה במנהל המחוז מפקחי המחוז והשותפים ברשות המקומית קיימו יום למידה והכרות מעמיקה את מוסדות החינוך במערכת החינוך העירונית של העיר חדרה.
ביום זה סיירו במוסדות החינוך על כלל הרצף החינוכי: מוריה, מחט נעמת, אילן רמון, הגורן אחד העם, תיכון חדרה מקיף שש שנתי.
במהלך יום העומק המקצועי הציגו מנהלי מוסדות החינוך את החוזקות, אתגרי היישוב, נחשפו לתחומי הפדגוגיה החדשנית בעיר, את תפיסת ההכלה החינוכית הדואגת לשילובם של תלמידים בעלי צרכים שונים, מערך החינוך החברתי העשיר, כמו גם פיתוח מרחבי למידה ייחודיים.

אולי גם זה יעניין אותך

בבית הספר היסודיים הציגו מנהלי המוסדות וצוותי הניהול את פיתוח מודעות ורגישות לרב תרבותיות ביישוב, בניית שגרות עבודה אפקטיביות לקידום הישגים בתחומי הדעת השונים.
מרחבי למידה להתנסות במגוון תכנים, מיומנויות ודרכי למידה וקידום תרבות בבית הספר הכולל: מיפוי , הערכה ודיוק בעבודה. קידום עבודה דיפרנציאלית, הארכת יום לימודים והכנסת מגוון רחב של שיעורי העשרה.
במח"ט נעמת הציגו הלכה למעשה את הפעולות שהם מקדמים במגמות טכנולוגיות ולכך שבוגריו זוכים להסמכה לתעודה טכנולוגית במגוון מקצועות, כגון: טיפוח החן קונדיטאות, צילום ומנהל.
מנהלות בתי הספר, חטיבות הביניים ותיכון חדרה, הציגו את ההישגים הגבוהים בכל התחומים. ואת היותו בית ספר מוביל באחוזי זכאות לבגרות, מתמטיקה 5 יחידות לימוד ובמספר התלמידים הניגשים לבגרויות בתחום המקצועות המדעיים.
במהלך היום נחשפו המנכ"ל, מנהל המחוז והמבקרים הנוספים למערכת חינוך דינמית ומתפתחת במקביל לצמיחה המואצת של אוכלוסיית היישוב האכלוס האינטנסיבי של השכונות החדשות תוך מתן התייחסות לצרכים המשתנים של הלומדים והתאמת  המערכת למאה ה־21.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך