בית הספר של החגים חוזר בחנוכה

בשורה להורים בקרית אתא: גם בחנוכה הקרוב תופעל תוכנית "בית הספר של החגים" הכוללת מסגרת חינוכית מסובסדת עבור ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג'


בעקבות החלטת ראש העירייה, יעקב פרץ לאפשר גם השנה את סבסוד הצהרונים של משרד החינוך ועיריית קריית אתא הכולל תעריף מוזל לצהרוני כיתות א'-ב' וצהרוני גני הילדים (חובה וטרום חובה), הוחלט להרחיב את התכנית ולהפעילה גם השנה בימי חופשות החג במטרה לתת מענה איכותי לצרכי ההורים בעיר.

אולי גם זה יעניין אותך

תוכנית "בית הספר של החגים" תופעל על ידי רשת המתנ"סים העירונית במהלך חופשת חג החנוכה עבור ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ג' בתאריכים 10-4 בדצמבר בין השעות 13:00-8:00 בעלות יומית של 20 שקלים בלבד לכל משתתף.
במסגרת הפעילות ייהנו הילדים ממגוון של פעילויות ותוכניות העשרה, בליווי של צוות מיומן ומקצועי בהתאם למתווה משרד החינוך. רשת המתנסים העירונית מתכוונת לפתוח מסגרות פעילות בהתאם לכמות הנרשמים במטרה לתת מענה רחב ככל שניתן ולאפשר להורים רבים להצטרף לפעילות.
לדברי פרץ: "מדובר בבשורה אמתית עבור הורים צעירים לילדים קטנים, שפעמים רבות קורסים תחת הנטל הכלכלי וכעת יכולים להרשות לעצמם להשתתף במסגרת חינוכית גם במהלך חופשות החגים".

צילום: דוברות עיריית קרית אתא

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך