אלה אוטולנגי סורגת מאהבה. צילום: אלבום משפחתיאלה אוטולנגי סורגת מאהבה. צילום: אלבום משפחתי

מרגש: בת השמונים שסורגת בגדים לתינוקות ברמב"ם, שרק נולדו

הסיפור של אלה אוטולנגי בת ה-80 מקריית אתא שהחליטה לחמם לתינוקות שרק נולדו ברמב"ם, את הדוף ואת הלב


מתכוננים לחורף: אלה אוטולנגי, בת 80 מקרית אתא, אוהבת מאוד לסרוג. את התחביב שלה היא הפכה למשימה שמחממת לא רק את הגוף בקור אלא גם ובעיקר את הלב. אוטולנגי סורגת חליפות מושקעות, סוודרים, שמיכות, כובעים וגרביים לתינוקות הנולדים במחלקת הילודים של רמב"ם למשפחות מעוטות יכולות. "ככה אני מרוויחה פעמיים", היא אומרת, "פעם אחת עושה את מה שאני אוהבת ופעם שניה עוזרת למי שאפשר".

אולי גם זה יעניין אותך

תרומת הסריגים של אוטולנגי היא מסורת שנמשכת כבר כמה שנים. את חודשי הקיץ היא מבלה בהכנת הפרטים הקטנים מצמר, במטרה להעניק אותם למי שזקוק להם במהלך החורף. בשבוע שעבר מסרה לידי מחלקת הילודים של רמב"ם את הסריגים שיצרה בחודשים האחרונים ובבית החולים יחלקו אותם למי שצריך, כאשר כל סריג ניתן לילוד ויוצא איתו מבית החולים, ללא העברת הפריטים בין הפעוטות על מנת למנוע זיהומים ולשמור על ההיגיינה.

"מדובר במחווה מרגשת ולא ברורה מאליה, המצריכה השקעה גדולה של זמן ואנרגיות ולב רחב", מסכמת אלה אהרונסון-רוט, אחות אחראית במחלקת ילודים של רמב"ם, "בכל פעם שאנו מעבירים תרומה כזו למשפחה, ההתרגשות גדולה וגם השמחה. אנו מעריכים מאוד את הפעילות של אלה ומאחלים לה עוד שנים רבות של עשיה ונתינה".

אלה אוטולנגי סורגת מאהבה. צילום: אלבום משפחתיאלה אוטולנגי סורגת מאהבה. צילום: אלבום משפחתי
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך