נוי והדר קרקו. צילום אינסטגרם נוי והדר קרקונוי והדר קרקו. צילום אינסטגרם נוי והדר קרקו

התאומות נוי והדר שחוזרות למסך מפסלות תוך דקות

 נוי והדר, התאומות שהשתלטו על המרקע כבר בגיל צעיר, חוזרות אחרי שנתיים מהצבא על מנת לכבוש את המסך, קצת לפני הן הגיעו למרפאות מוסקונה שם עברו פיסול ב... אפים של שתיהן...


נוי והדר קרקו, התאומות ההורסות בנות ה-20 שכבשו את המסך בכל צורה שהיא כשהן מלאות כישורים כשחקניות, מנחות ודוגמניות כיכבו ב "תמיד אותו חלום", הנחו בערוץ הילדים, בסדרת נוער על שמן 'נוי והדר', בפסטיבל ילדודס 5, בסדרת רשת, בדרמה קומית ועוד, מיועדות עכשיו להצטרף לפי השמועות בתעשייה, לעונת ה VIP של המירוץ למיליון. התאומות בנות העשרים שמככבות מגיל צעיר מאוד בילו בשנתיים האחרונות בצבא וכעת הן הולכות לכבוש את המסך שוב, אי לכך ובהתאם לזאת, הגיעו שתי היפיפיות למרפאות מוסקונה ושם בתהליך מהיר הן עברו טיפול של פיסול אף ללא ניתוח. לאחר כמה שעות כבר העלו השתיים תמונה באינסטוש ורשמו "פרופיל מושלם יותר בפחות מ 5 דקות. #פיסול אף במרפאות מוסקונה". התמונה זכתה ל 6,000 לייקים ומחמאות רבות בתגובות.

אולי גם זה יעניין אותך
התמונה של נוי והדר באינסטגרםהתמונה של נוי והדר באינסטגרם

אז מה זה בעצם פיסול אף ללא ניתוח?

לאלה שמחפשים פתרון זמני, חוששים מניתוח, או לא מעוניינים להיעדר שבוע מהעבודה, ישנה האפשרות לפיסול אף המבוצע בידי מנתחים פלסטיים במרפאות מוסקונה. ללא זמן ההחלמה, תופעות לוואי מזעריות, חזרה מיידית לשגרה ועלות פחותה משמעותית מעלות ניתוח אף. החומרים בהם משתמשים לכך הינם ייעודיים לפיסול אף והתוצאה יכולה להישאר בין שנה לשלוש שנים בהתאם לסוג החומר הנבחר.

טכניקת ההזרקה – תהליך פיסול אף:

פיסול אף אורך כמספר דקות. פיסול אף מבוסס על החדרה של חומר המילוי הנבחר בנקודות אסטרטגיות באף, במטרה להסתיר ליקויים כמו גבנון בולט מאוד או להרים אזורים אחרים כמו קצה האף, לשפר א-סימטריה ולהשיג פרופיל יפה. הטכניקה המושתת על הזרקה של חומרי מילוי אשר מרחיבים את הרקמה ומאפשרים תיקון של ליקויים ופגמים באף, מותאמת אישית לכל לקוח בהתייחסות למבנה הפנים והאף תוך שמירה על פרופורציות נכונות.

מה ניתן לבצע בפיסול אף ללא ניתוח?

תיקון בליטות- גבנון בולט, כלומר הסוואה של עצם בולטת, ע"י מילוי שקע מעליה או מתחתיה.

יישור עצם האף – ע"י מילוי לכל אורך האף.

הרמת קצה האף – ע"י מילוי הבסיס, מתיחת העור כלפי מעלה.

מילוי שקעים – בצידי האף.

תיקון אסימטריות – בד"כ לאחר ניתוחי אף כושלים.

למי זה מתאים?

למי שחושש מניתוח.

לפני אירוע – זמן החלמה מינימאלי.

כל ההזרקות במרפאות מוסקונה מבוצעות ע"י מנתחים פלסטיים אשר עברו הכשרה מעמיקה שהקנתה ידע אנטומי מפורט, בקיאות וניסיון רב בטכניקה נכונה ומדויקת.
מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות כדי לבחון התאמה לטיפול.

*** פיסול אף הוא אינו תחליף לניתוח אף, אלא טכניקה נוספת לפתרון עם מינימום תופעות לוואי, זמן החלמה והיעדרות מהעבודה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך