"עם אילן שוחט אפשר להגשים חלומות!" ד״ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך

צפו: ד״ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון משרד החינוך, במילים חמות לראש עיריית צפת, אילן שוחט,  בפתיחה של מרחב הלמידה החדש הבוקר באולפנית אמי״ת צפת.


השבוע התארחה ד״ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון משרד החינוך, בעיר צפת בפתיחה של מרחב הלמידה החדש הבוקר באולפנית אמי״ת צפת. בכנס מול מנהלים ואנשי חינוך בצפת הרעיפה ד"ר שמחון מחמאות ומילים חמות על ראש עיריית צפת, אילן שוחט:

״עשר שנים אני עובדת עם אילן בעיר צפת. צפת היא עיר מאוד יפה ורוחנית. אילן אחד הידידים הקרובים שלי, כי עם אילן אפשר להגשים חלומות. עם אילן אפשר לעשות עסקים. מילה של אילן היא מילה. אני רוצה להגיד שעשית מעשה נפלא פה בעיר- עשית פה קפיצת מדרגה במערכת החינוך! בביקורי ראיתי פה דבר שלא ראיתי בשום מקום אחר- ראיתי כאן מנהלים חרדים, חילונים, דתיים, יושבים יחד- ולכל אחד יש מקום. הם מטפלים בכל יחד, ולכן אילן מבחינתי הוא סמל לאדם שיכול לעבוד עם כולם ביחד ולתת לכל אחד מקום. צריך פה אדם שידע לתת לציונות הדתית, להעצים את הציונות הדתית. צריך הרבה כח כדי לשמר את הציונות הדתית שתורמת למדינת ישראל המון. אנו נעשה הכל כדי לעשות את זה. אילן, המקום שנתת לציונות הדתית לא מובן מאליו ואני רואה מה קורה פה בצפת בזכות זאת. אתה עושה את זה בצורה מופלאה ואני מאחלת לך המשך עשייה חינוכית, אני צריכה אותך כפרטנר. בלעדיך ובלי מוטי הדברים האלה לא קורים. המקום המדהים הזה הוא תולדה של שיתוף פעולה של רשת אמי"ת העירייה ומשרד החינוך וזה קורה רק כשיש שפה משותפת אחידה בין הגופים. מאחלת לעצמי שתמשיך להיות פרטנר שלי במערכת החינוך.״

אולי גם זה יעניין אותך
מחמיאה לראש עיריית צפת. ד"ר אורנה שמחון. אלבום פרטימחמיאה לראש עיריית צפת. ד"ר אורנה שמחון. אלבום פרטי
פרטנר לחינוך. אילן שוחט. ראש עיריית צפת.פרטנר לחינוך. אילן שוחט. ראש עיריית צפת.

ראש עיריית צפת, אילן שוחט בתגובה לדברי ד"ר אורנה שמחון:  "מודה לד"ר אורנה שמחון על דבריה החמים והמרגשים ואני שמח לומר שאני מאמין בחינוך כל יום מחדש!"

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך