שער הצפון בקריית אתא מציג: כך תבלו עם הילדים ביום הבחירות

בוחרים נכון: כך תהפכו את יום הבחירות ליום כיף עם הילדים ללא תשלום בשער הצפון


יום הבחירות המוניציפליות כבר בפתח וב-30 לאוקטובר אנחנו והילדים נזכה ביום שבתון על חשבון המערכת. אז איך מנצלים את היום החופשי לאחר שמימשנו את זכותנו הדמוקרטית? בבילוי עם הילדים כמובן. שער הצפון בקריית אתא מציע חוויה של בילוי משפחתי ללא תשלום ביום הבחירות כולל מופע של הצגת הילדים האהובה "תירס חם", סדנת יצירה והקרנה של סרט.

אולי גם זה יעניין אותך

היום יתחיל כבר בשעה 11:00 עם הופעה של מיילי פיית החלומות המגשימה לילדים את כל המשאלות, אבל מגלה כי אין מי שיגשים את המשאלות שלה. המופע בכיכובה של כוכבת הילדים החדשה מיילי ובהשתתפות שחקן ורקדנית.
לאחר מכן מוזמנים הילדים להמשיך להקרנה של סרט האנימציה "הקדמונים" על משחק כדורגל המתקיים בין בני עידן הברונזה לבני עידן האבן שהמנצח בו יזכה בעמק של הקדמונים. הסרט יוקרן בגרסה מדובבת עם קולותיהם של אלי פיניש ואופירה אסייג והצופים יקבלו גם שקית פופקורן חינם.
בשעה 15:00 ימשיכו הילדים לסדנת יצירה בה ילמדו כיצד להכין צמידים ושרשראות ולאחריה יתקיים מופע של ההצגה "תירס חם", קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ותנועה וירטואוזית- כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה. הכניסה חופשית.

שער הצפון, קרית אתא

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך