עם שובר, קאופמן ואילנית בר און. היימן. אלבום פרטיעם שובר, קאופמן ואילנית בר און. היימן. אלבום פרטי

סי היימן שמגיעה להופעה בתיאטרון חיפה ב-25 באוקטובר קפצה השבוע למפגש מעריצים וחברים טובים על קפה, מאפה, שירים וצחוקים

המופע 'שירים וסיפורים מבית אבא' יתקיים ב- 25.10.18 בתיאטרון חיפה: סי היימן ואלעד שודלר מארחים את המוזיקאי תומר עפרון, בנה של סי. הכרטיסים עפים אז כדאי להתארגן ומהר


סי היימן, נערת הרוק האהובה חוזרת להופעה שנייה בתיאטרון חיפה בחודשים האחרונים. ההופעה הקודמת הייתה מעולה ומלאה וגרפה ביקורות חמות ואוהבות, אז סי מגיעה שוב. אבל לא זה הסיפור, מסתבר שלסי היימן, שהיא לא חיפאית, יש כמות מעריצים נכבדה שאוהבים אותה והיא אותם כאילו גדלו יחד בשכונה. אז השבוע קפצה סי לביקור מעריצים וחברים כמו למשל יובי קאופמן, בועז כהן וניר שובר, בקפה היינה בדרך הים, שם ישבו כולם, שרו, שתו, אכלו, סיפרו סיפורים וכמובן רכשו כרטיסים למופע 'שירים וסיפורים מבית אבא' שיתקיים ב- 25.10.18 בתיאטרון חיפה- בו סי היימן ואלעד שודלר מארחים את המוסיקאי תומר עפרון, בנה של סי.

סי, אז מגיעים להופיע שוב בחיפה?

בשנתיים האחרונות מאז לכתו של אבא חלמתי לפתוח את תיאטרון חיפה למופע "שירים וסיפורים מבית אבא" אני זוכה להגשים את החלום הזה בפעם השנייה! הראשונה הייתה בערב פתיחת המונדיאל 14.6.18 והיה מלא… מקווה שהפעם יהיה אפילו מפוצץ!

אולי גם זה יעניין אותך
סי היימן והרול אפ בתיאטרון חיפה. אלבום פרטיסי היימן והרול אפ בתיאטרון חיפה. אלבום פרטי
סי היימן במפגש חברים ומעריצים בחיפה. אלבום פרטיסי היימן במפגש חברים ומעריצים בחיפה. אלבום פרטי
עם שובר, קאופמן ואילנית בר און. היימן. אלבום פרטיעם שובר, קאופמן ואילנית בר און. היימן. אלבום פרטי

האהבה של החיפאים אלייך גדולה ונראה כאילו את חיפאית שורשית, איך ומתי נקשרת לחיפה?

הקשר החם  שלי לעיר חיפה הוא רב שנים ועבר כל מני גלגולים , קשר עמוק ואוהב .כבר בסוף שנות ה 80 כאשר פרצתי לתודעת הציבור היו לי  מעריצים מדהימים שהיו מחכים בכניסה לחיפה, שליוו את מסעות הרוק שלי מצפון ועד דרום. אחד מהם הוא המעריץ הוותיק והנאמן, בועז כהן, שלא מפספס הופעה או אירוע חשוב בקריירה שלי,מ גיע ומתעד ומעלה קליפים, בקיצור, נדיר … ב- 2015 בועז הכיר לי את יובי קאופמן המדהים, מנהל הביט, שפתח את שערי "ביט חיפה" בפני כאשר חזרתי עם פרויקט הד סטארט "25 שנה על הבמה "ואכן מילאנו  את הביט עד אפס מקום כשעשינו את מופע הרוק שלי והיה פגז. זה זיכרון מדהים לקחת לתמיד. יובי הכיר לי את ניר שובר שהרחיב את המעגל בחברים רבים שבאים לבית הקפה בדרך הים והקבוצה המקסימה הזו פשוט נותנת את הנשמה ומעלה בי חיוך פעם אחר פעם מחדש, כדי שכשאגיע לעיר חיפה יהיה לי כיף וזה מצליח .

איך היה בביקור שלך בחיפה השבוע?

הגעתי השבוע כדי להרגיש את הבמה ואת מאחורי הקלעים ב-"תיאטרון חיפה", להציב שם רולאפ, לתלות כמנהגי בקודש פוסטרים ולשים פה את הצילום מרחבת התיאטרון, משם המשכתי לבית הקפה היינה בדרך הים, איזו חוויה איזו אווירה חיכו לי שם המון חברים חברות עם הילדים, כל הדורות כולם אוחזים ביד את האלבום החדש "שירים מבית אבא", ראינו  את השמש היפה שוקעת, ישבנו עוד כמה שעות, דיברנו, צחקנו, אכלנו, שתינו אספרסו מדהים שלארה הכינה, שרנו, השמענו את האלבום וכל החבורה קנתה כרטיסים ומגיעה לתיאטרון חיפה .

'שירים וסיפורים מבית אבא'- 25.10.18 – בתיאטרון חיפה- סי היימן ואלעד שודלר מארחים את המוסיקאי תומר עפרון, בנה של סי.

איוונט המופע בעמוד הרשמי של סי היימן בפייסבוק:

 25.10 יום חמישי, בשעה 20:30, תיאטרון חיפה,

לכרטיסים: 04-8600500

או באתר של תיאטרון חיפה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך